Październik 13, 2017

   Autor:
      Jan Roszkowski


W ślad za Kamińskim

Spotkania, wywiady miały być – i były! Spotkaliśmy się i przeprowadziliśmy wywiad z podróżnikiem Markiem Kamińskim, zanim wyruszył na No Trace Tatra.
Wszystko w ramach konferencji prasowej przed trwającą tydzień wyprawą. To pierwszy etap przygotowań Marka Kamińskiego do wielkiego wydarzenia – podróży dookoła świata.

No Trace Tatra niesie ze sobą przesłanie. Marek Kamiński, podróżując dookoła Tatr, chce promować odpowiedzialną turystykę. Śmiecenie jest jednym z największych problemów, z jakimi zmagają się parki narodowe po polskiej i słowackiej stronie. Co roku z Tatr wywozi się tony śmieci, głównie jednorazowych plastikowych opakowań. Marek Kamiński chce uświadomić turystom, że nie muszą zostawiać za sobą plastikowego śladu. Że można wędrować po górach, nie śmiecąc.

Wyprawa jest także dziełem naszego klienta, Geberit. Jej pomysłodawcą jest przyjaciel Marka Kamińskiego, prezes Geberit Przemysław Powalacz. Wspieranie Marka Kamińskiego w założeniu ma też zwrócić uwagę na konieczność ochrony górskich źródeł.
Postępy wyprawy można śledzić w aplikacji Glympse:

Event facebook Kamiński konferencja social media Staempfli wyprawa wywiad

Kategorie: Blog, Marketing, Społeczeństwo

Comments are closed here.