You are currently viewing Najlepsze biura księgowe w Bydgoszczy otwarte dla praktykantów

Najlepsze biura księgowe w Bydgoszczy otwarte dla praktykantów

Jestem właśnie na piątym roku studiów z rachunkowości i przygotowuję się do obrony. Zaraz po obronie zamierzam iść do pracy do biura, w którym odbyłam wyjątkowo ciekawe praktyki zawodowe. To było dwa lata temu.

Celuj w najlepsze biura księgowe w Bydgoszczy

biura księgowePoprzednie praktyki również nie były złe. Mam szczęście jeśli chodzi o najlepsze biura księgowe – Bydgoszcz. Zawsze trafiały mi się takie, gdzie panowała świetna atmosfera i gdzie miałam okazję praktycznej nauki. Nie wszystkie moje koleżanki miały tyle szczęścia. Powszechnym było, że biura rachunkowe Bydgoszcz wysługiwały się tylko praktykantami do na przykład roznoszenia po mieście ulotek. Moim zdaniem właściciele takich biur powinni się spalić ze wstydu, no ale taką chyba mamy mentalność. W każdym razie wracając do moich praktyk ? natrafiłam na to biuro rachunkowe Bydgoszcz zupełnie przypadkiem. Wcześniej szukałam praktyk w internecie, ale jak się okazało nie wszystkie biura prowadzą strony internetowe. Teraz przechodziłam akurat koło jednego biura i skojarzyłam, że jest to biuro, które ma w internecie bardzo dobrą renomę ale nie posiada nawet własnej strony internetowej. Weszłam więc i się zapytałam o możliwość odbycia praktyk. Bardzo życzliwa właścicielka przepytała mnie najpierw dość szczegółowo a potem zgodziła się. Widać traktowała księgowość Bydgoszcz bardzo poważnie. Kiedy zobaczyłam jak mnie przepytuje wiedziałam już, że na pewno nie będę roznosić ulotek. Przez cały czas trwania praktyk prowadziłam niemal zupełnie samodzielnie usługi księgowe Bydgoszcz. Co jakiś czas zaglądała do mnie jedynie szefowa. Na koniec praktyk szefowa zaproponowała mi etat.

Od tego czasu pracuję tam na pół etatu a za najdalej dwa miesiące przechodzę tam już do pracy na cały etat. Nie mogłam chyba lepiej trafić. Już się nie mogę doczekać bo wiem, że będzie to satysfakcjonująca praca.