You are currently viewing Nowoczesna kuchnia z olejowanymi blatami

Nowoczesna kuchnia z olejowanymi blatami

Marząc o idealnej kuchni projektujemy wnętrze o wyposażeniu i kolorystyce odpowiadającej naszym gustom. Dzięki temu, że produkcję mebli możemy zlecić stolarzowi, zyskujemy efekt spersonalizowanych elementów.

Olej czy lakier do blatu i podłogi?

olej osmoOptymalne wykorzystanie przestrzeni sprawdzi się w małych mieszkaniach. Jeśli kuchnia ma być połączona z salonem, warto dobrać ozdobne wykończenia. Sprzęty w kuchni są równie ważne, obecnie istnieje na rynku wiele innowacyjnych rozwiązań np. samoczyszczące się powierzchnie. Istnieje wiele inspirujących rozwiązań, jeśli chodzi o surowce stosowane na podłogę w kuchni. Może to być drewno. Olej do blatów kuchennych pozwala zakonserwować jego powierzchnię tak, aby podczas intensywnego użytkowania nie uległa ona szybkiemu zniszczeniu. Olej osmo w niskiej cenie tworzy niewidoczny, ochronny film na powierzchni blatu, a jego cena jest atrakcyjna. W jaki inny sposób można zakonserwować wykończenia w kuchni? Bona mega ochroni podłogę drewnianą, zastosowany przed rozpoczęciem użytkowania powierzchni w kuchni, stanowi impregnat. Bona traffic zakonserwuje nielakierowane drewno, które zdecydowaliśmy się położyć w części kuchni, która będzie stanowić jadalnię. W tym miejscu zwykle stawiamy stół i krzesła, które mogą dodatkowo zarysować powierzchnie. W przypadku aranżacji kuchni zwykle zależy nam na tym, by używać środków do lakierowania, które nie mają intensywnego zapachu. Bona traffic hd jest lakierem przeznaczonym do konserwacji podłóg, które muszą być odporne na ścieranie, nie wydzielającym zapachu. Kafelki w kuchni, które montowane będą na ścianie między meblami a blatem, mogą być dopasowane do kolorystyki mebli.

Ciekawie wygląda też intensywny, kontrastowy kolor. Warto zapytać architekta o nowoczesne zlewy i baterie, które podkreślą charakter wnętrza.