You are currently viewing Oryginalny prezent – kupon podarunkowy na depilacje laserową

Oryginalny prezent – kupon podarunkowy na depilacje laserową

Nazywam się Marlena i mieszkam we Wrocławiu z rodzicami. Moja starsza siostra mieszka z chłopakiem w centrum miasta. Magdalena niebawem kończy trzydzieste urodziny. Postanowiłam, że zrobię jej nietypowy prezent.

Depilacja laserowa marzeniem każdej kobiety

depilacja laserowaOd dawna Magdalena, moja siostra mówiła, że chciałaby mieć zabieg na usunięcie owłosienia z nóg. Uznałam, że to będzie idealny prezent ode mnie i postanowiłam działać. U nas depilacja laserowa we Wrocławiu jest dostępna w wielu salonach i zdecydowałam znaleźć najbardziej odpowiedni dla niej. Magdalena nawet nie spodziewa się, co dla niej przygotowałam i na pewno będzie bardzo zadowolona. Zadzwoniłam do jednego z wrocławskich salonów, żeby umówić się na spotkanie. Na miejscu powiedziałam, że interesuje mnie kupon podarunkowy, w którym będzie skuteczna depilacja laserowa z Wrocławia, ponieważ tylko ten zabieg mnie interesuje. Wyjaśniłam, że zabieg ma być dla mojej siostry, która będzie niebawem obchodziła trzydzieste urodziny. Kobieta potwierdziła, że depilacja laserowa jak najbardziej może być uwzględniona na kuponie, jednak termin trzeba będzie ustalić indywidualnie. To nie był żaden problem, bo siostra i tam musi zrobić to sama. Kobieta zapewniła, że u nich jest skuteczna depilacja laserowa i siostra na pewno będzie zadowolona z zabiegu. Zapłaciłam za wszystko, odebrałam kupon podarunkowy i wróciłam do domu. Po drodze jeszcze kupiłam kartkę urodzinową. Kiedy wróciłam do domu, opowiedziałam mamie o swoich zamiarach.

 

Mama uznała, że depilacja laserowa dla mojej siostry to jest idealny prezent i gwarantuje mi, że będzie szalenie zadowolona. Już nie mogę doczekać się jej reakcji jak wypakuje kupon podarunkowy i zobaczy, że jest na nim depilacja laserowa, o której ostatnio ciągle mówi. Cieszę się bardzo, że poszłam właśnie do tego salonu.