You are currently viewing Pierwsze miejsce dla najlepszej kliniki weterynaryjnej

Pierwsze miejsce dla najlepszej kliniki weterynaryjnej

Chciałam się z Wami podzielić sukcesem mojej mamy. Mama jest z wykształcenia weterynarzem. Prowadzi swój biznes w miejscowości Toruń. Ostatnio zdobyła pierwsze miejsce w lokalnym konkursie dla najlepszego weterynarza.

Toruńska klinika weterynaryjna i biznes mamy

klinika weterynaryjna Mama opiekuję się wszystkimi zwierzakami. Lecznica weterynaryjna jest w naszym mieście bardzo oblegana. Zgłasza się wiele osób ze swoimi pupilami. Najwięcej jest osób z pieskami i kotami. Leczenie zwierząt jest dosyć kosztowne. Większość klientów traktuje psy i koty jak członków swojej rodziny i nie oszczędza. Oczywiście dla ojej mamy nie są najważniejsze pieniądze ale dobro pacjentów. Klinika weterynaryjna Toruń jest otwarta siedem dni w tygodniu. Mama pełni również dyżury w święta. Nawet gdy klinika weterynaryjna jest zamknięta w pilnych sprawach można zadzwonić na telefon i mama nigdy nie odmawia pomocy. Chyba to zaważyło na tak dobrej ocenie przez mieszkańców miejscowości Toruń. Opieka weterynaryjna dla mamy jest bardzo ważna. Zawsze przykłada się do swojej pracy. Stara się zawsze podchodzić indywidualnie do każdego przypadku. Leczenie zwierząt traktuje jako swoje hobby oraz pracę, którą bardzo kocha. Bierze udział w rożnych szkoleniach i kursach. Lecznica weterynaryjna zatrudnia kilku lekarzy i współpracuje z wolontariuszami. Mama udzieliła wywiadu w radio i gazecie lokalnej. W nagrodę mama otrzymała dyplom i piękny plakat, który został wykonany przez dzieci a były na nim zdjęcia wszystkich zwierzaków, którym pomogła. Dla mamy to wyróżnienie jest niesamowitą niespodzianką. Nigdy nie sądziła, że będzie miała możliwości udzielania jakiegoś wywiadu.

Dzięki temu bardziej angażuje się w swoją pracę. Opieka weterynaryjna dla zwierzaków coraz bardziej mnie fascynuje i chyba pójdę w tym samym kierunku co moja mama.