You are currently viewing Sklepowa promocja w sklepie z ręcznikami i pościelą

Sklepowa promocja w sklepie z ręcznikami i pościelą

Zawsze staram się kupować po promocjach, dzięki temu mogę bardzo dużo zaoszczędzić pieniędzy i mogę przeznaczyć je na coś innego. Przeważnie na inne zakupy. Zdarza mi się kupować coś co nie jest mi potrzebne w danej chwili, ale ulegam mani zakupowej i to kupuję, a w większych ilościach jak coś jest w promocji.

Sklep z ręcznikami i jego promocja

sklep z ręcznikami

Ostatnio byłam na wyjeździe w Krakowie. Odwiedzałam moją siostrę. Jak bym mogła sobie odmówić w takim mieście zakupów, zwłaszcza, że jest tam dużo różnych sklepów. Nie miałam ze sobą aż tak dużej gotówki, by móc zaszaleć na zakupach. Ale postanowiłam, że kupię sobie coś do domu, gdyż ostatnim razem to kupowałam coś dla siebie, głownie to były kosmetyki do makijażu. A teraz może by mi się przydała pościel z satyny bawełnianej lub coś podobnego, tak by kupić coś w dobrym guście. Miałam na tyle szczęście, że w jednym centrum handlowym była mega promocja na pościele oraz ręczniki i to różnych marek. Na przykład był tam najlepszy sklep z ręcznikami greno – Kraków i tam promocja była do -50%. Oczywiście tam zajrzałam, ale nie mieli nic specjalnego. Dlatego poszłam gdzie indziej. Na przeciwko był sklep z pościelą wełnianą oraz to bardziej mi przypadło do gustu, gdyż były tam bardzo ładne pościele oraz promocja sięgała do -60%. Było coraz lepiej. Była tam pościel satynowa, która kupiłam. Dałam za nią bardzo niewiele w porównaniu z tym ile na początku kosztowała. Ale największą promocję miał chyba sklep z bawełnianymi ręcznikami, gdyż tam promocja wynosiła -80%. To naprawdę bardzo dużo.

A ręczniki te były markowe. Też się skusiłam, by kupić co najmniej dwa ręczniki. Na więcej niestety nie miałam już pieniędzy, a nie chciałam wyciągać karty, z uwagi, że bym z pewnością kupiła więcej niż bym chciała. A w dodatku nie chciałam niczego dźwigać.