You are currently viewing Awaryjne otwieranie samochodu i nie tylko

Awaryjne otwieranie samochodu i nie tylko

Cześć wam, to co dziś się wydarzyło nie mieści mi się w głowie. Od kilku lat pracuję w mieście Warszawa, jako ślusarz. Jednak dzisiaj miałem naprawdę wyjątkowy dzień.

Otwieranie samochodu początkiem nowej znajomości

otwieranie samochoduWiem, że Warszawa, to miasto ludzi zabieganych, karierowiczów, ale dzisiaj poznałem kobietę, która była w tak uroczy sposób nieporadna. Delikatnie zagubiona, nieskalana jeszcze tą całą wielkomiejskością. Nie zgadniecie jak ją poznałem? Dzisiaj rano dostałem wezwanie na awaryjne otwieranie drzwi. Dzień, jak co dzień, ale kiedy tylko dojechałem na miejsce i zobaczyłem, te kobietę, dosłownie ugięły się pode mną kolana. Była zjawiskowa! Mimo wszystko starałem się jednak zachować profesjonalizm. Jednak nie zdążyłem jeszcze opuścić terenu jej osiedla, a zobaczyłem, że dzwoni do mnie drugi raz? ?Czy otwieranie samochodów, też należy do Pana obowiązków?? Zapytała. Ja upewniłem się, czy na pewno chcę ona zamówić awaryjne otwieranie samochodu w Warszawie. Okazało się, że biedulka zepsuła swój klucz o d auta. Trochę się pośmialiśmy, dałem jej zniżkę, powiedziała mi, że to jej pierwszy dzień w mieście Warszawa, wsiadła do samochodu i odjechała. Myślałem, że na tym koniec, że już jej więcej nie spotkam? No chyba, że znowu zatrzaśnie się w swoim mieszkaniu. Myliłem się, na szczęście nie tak bardzo? Już kilka godzin później zobaczyłem, że znowu do mnie dzwoni. Tym razem zapytała, czy otwieranie sejfów, tez należy do moich obowiązków. Rzuciłem wszystko i pospieszyłem jej z pomocą. Za parę godzin jesteśmy umówieni na kolacje. To wszystko, nie mogło być przypadkiem prawda?

Wydaje mi się, że to może być nieco zabawny początek ciekawej znajomości. Mam tylko nadzieję, że Warszawa się jej spodoba i będzie chciała zostać tu na dłużej! To wszystko, idę się szykować na randkę.