You are currently viewing Badanie echa serca w specjalistycznym gabinecie lekarskim

Badanie echa serca w specjalistycznym gabinecie lekarskim

Jakiś czas temu stwierdziłam, że czas najwyższy aby zrobić sobie szereg badań. Skończyłam niedawno trzydziestkę i uważam, że jest to bardzo dobry moment w życiu aby takie badania sobie przeprowadzić. Co prawda do dnia dzisiejszego nie miałam żadnych poważnych problemów ze zdrowiem.

Echo serca najlepiej jest wykonać prywatnie

badania echa sercaJednak zawsze lepiej jest działać profilaktycznie niż leczyć. Bardzo chciałam wykonać szereg różnych badań bo uważam, że z okazji urodzin będzie to dla mnie najlepszy prezent tylko za bardzo nie wiedziałam gdzie takie badania można wykonać. Miałam nadzieję, że takie profesjonalna badania echa serca w Bydgoszczy będę mogła wykonać w Bydgoszczy, i że nie będę musiała specjalnie nigdzie jeździć. Poszłam do swojego lekarza rodzinnego by się spytać gdzie najlepiej mogę się udać. Powiedziałam, że takie badania chcę wykonać prywatnie bo po prostu chciałam zrobić to praktycznie od razu. Moja pani doktor poleciła mi jeden szpital. Tam na dole są specjalistyczne gabinety lekarskie i tam też mogę wykonać różne badania. Kojarzę ten szpital bo jest tam urologia i tam leżała kiedyś moja mama. Jest tam robiona właśnie rehabilitacja urologiczna i to jest przeprowadzana na bardzo wysokim poziomie. Wiem także, że w tym szpitalu są robione badania echa serca a także inne badania dotyczące serca. Jest też robiona chirurgia klatki piersiowej i nie tylko. Mam jednak nadzieje, ze mi wystarczą jakieś podstawowe badania i nie będę musiała kłaść się do szpitala. Moja koleżanka na przykład położyła się na trzy dni do szpitala w celu dokładnego przebadania. Jest to oczywiście jakieś wyjście.

Jednak ja nie do końca wyobrażam sobie leżeć w szpitalu i to nie mając ku temu jakiegoś poważnego powodu. Pani doktor powiedziała mi, ze to co powinno być zrobione jeśli chodzi o takie podstawowe badania to będę miała zrobione od razu.