You are currently viewing Busy z Siedlec

Busy z Siedlec

Nie każdy kierowca czuje się na tyle pewnie, aby jechać własnym samochodem za granicę. Najczęściej obawiamy się obcojęzycznych oznakowań i nieznajomości trasy, która często jest bardzo długa. W takiej sytuacji możemy jechać transportem publicznym. 

Jaki jest standard busów do Belgii? 

busy siedlce belgiaLudzie często zwiedzają kraje europejskie, które znajdują się najbliżej ich ojczyzny, albo cieszą się dużym zainteresowaniem turystów że względu na zabytki. Polacy w ostatnich latach najczęściej odwiedzają kraje Beneluksu ze względu na stolicę Unii Europejskiej, oraz otwarty rynek pracy do cudzoziemców. Jeżeli nie chcemy jechać samodzielnie do Belgii, to możemy skorzystać z oferty publicznych przewoźników. Busy Siedlce Belgia odjeżdżają w kilku dużych miastach Polski z dworców głównych. Jeżeli chcemy mieć pewność, że znajdzie się w nim dla nas miejsce w określonym terminie, to dobrze jest odpowiednio wcześnie wykupić bilety w kasie dworca. Pojazdy wysyłane do Belgii są to nowe busy wyposażone w klimatyzację, nowoczesny układ wspomagania i pasy bezpieczeństwa dla wszystkich pasażerów, łącznie z kierowcą. W Siedlcach busy mają nowoczesne fotele, które posiadają regulowane oparcia i zagłówki, które pozwalają na znalezienie optymalnej pozycji do siedzenia. Żeby móc jechać takim komfortowym busem, trzeba za niego odpowiednio zapłacić, gdyż bilet w jedną stronę kosztuje około sto pięćdziesiąt złotych. Jeżeli chcemy zaoszczędzić na przejazdach, to możemy od razu wykupić bilety w obie strony płacąc o 15% mniej. 

Czas podróży z Polski do Belgii zależy od miejsca z jakiego wyruszamy. Dla przykładu, z Siedlec bus jedzie do Belgii około dziewięć, dwanaście godzin. Długość trwania przejazdu w dużej mierze zależy od warunków panujacych na trasie i pogodzie.