You are currently viewing Chcę sprzedawać odbojnice elastyczne

Chcę sprzedawać odbojnice elastyczne

W tym roku rozpocząłem studia zaoczne i przeniosłem się do miasta. Muszę znaleźć pracę, żebym mógł się samodzielnie utrzymać. Mogę pracować od poniedziałku do piątku, dlatego jestem przekonany, że bez przeszkód coś znajdę.

Zdobywam wiedzę na temat odbojnic elastycznych

odbojnice elastyczne

W mieście jest firma produkcyjna, która oferuje system lockout i mógłbym dla nich pracować jako przedstawiciel handlowy. Na pewno dzięki temu ich blokady lockout będą się sprzedawać w jeszcze większych ilościach. Postanowiłem, że osobiście zgłoszę się do tego przedsiębiorstwa i zaoferuję swoją osobę na stanowisko przedstawiciela handlowego. Na początek jednak poczytam czym są solidne odbojnice elastyczne oraz jakie są bariery elastyczne, żeby pokazać właścicielowi tego przedsiębiorstwa, że posiadam wiedzę oraz nadaję się na to stanowisko. Na pewno będę musiał przejść jakieś szkolenie, jeżeli chodzi o system lockout, ale jeżeli pojawię się tam bez jakiejkolwiek wiedzy, to na pewno moje szanse będą o wiele mniejsze. Sprawdziłem jeszcze bariery taśmowe i ruszyłem do tego przedsiębiorstwa. Na miejscu przywitała mnie sekretarka i zadzwoniła po kierownika działu handlowego. Rozmawiałem z nim osobiście w jego biurze. Zapytał mnie, czy wiem czym jest system lockout oraz czy miałem wcześniej z tym do czynienia. Wiedziałem czym są blokady lockout i powiedziałem o wszystkim. Nadmieniłem, że wiem czym są bariery taśmowe oraz kiedy niezbędne są odbojnice elastyczne. Kierownik działu handlowego był mile zaskoczony moją wiedzą i postanowił dać mi szansę.

Tak jak sądziłem, zanim rozpocznę pracę w tej firmie to będę miał szkolenie, na którym dokładnie poznam system lockout, dzięki czemu będę mógł swobodnie pracować jako przedstawiciel handlowy. Jestem bardzo szczęśliwy, że mi się udało i cieszę się, że poszedłem do tej firmy.