You are currently viewing Firma przewożąca weselników

Firma przewożąca weselników

 

Odkąd tylko pamiętam, mam żyłkę do interesów. Pracując na etat, dorabiałem sobie jako kierowca. Jeździłem w firmie znajomego. Z czasem jednak nieco sprzykrzyła mi się moja dotychczasowa praca, ponieważ była dość rutynowa. Postanowiłem założyć własny biznes. Założyłem działalność gospodarczą, postanawiając przewozić gości weselnych.

Przewożenie weselników jako pomysł na biznes

przewóz gości weselnychPodjęcie decyzji o zwolnieniu się z pracy i założeniu jednoosobowej działalności gospodarczej nie było łatwe. Dostałem jednak bardzo duże wsparcie od swoich bliskich, dzięki czemu byłem odpowiednio zmotywowany, aby podjąć tak ryzykowną decyzję. Najbardziej wierzyła we mnie moja żona, co niezwykle mi pomogło. Zakładając własny biznes, miałem w ofercie swojej firmy przewóz gości weselnych. Zauważyłem bowiem, że na taką usługę jest spore zapotrzebowanie. Dlaczego? Osoba kierująca autem, nie mogła przecież wypić nawet toastu na cześć nowożeńców! Bardzo chciałem zaradzić temu problemowi i przy okazji zarobić trochę pieniędzy. Klienci przychodzili do mnie głównie z polecenia, jednak po kilku miesiącach postanowiłem zainwestować w reklamę internetową. Zacząłem zbierać zlecenia z całego województwa, co było dla mnie naprawdę sporym kredytem zaufania ze strony klientów. Swoją pracę bardzo lubiłem. Przewoziłem gości weselnych z miejsca na miejsce, przez co im pomagałem. Praca za kółkiem jest dla mnie czymś bardzo odprężającym.

Moja nowa praca bardzo mi się podoba. Jestem z niej bardzo zadowolony, ponieważ zarabiam niezłe pieniądze. Prowadzenie własnego biznesu daje mi bardzo dużo satysfakcji. Polecam to uczucie każdemu. Jestem przykładem, że warto próbować! Nie należy robić na co dzień czegoś, co nie cieszy. Przewożenie gości weselnych jest jednak zajęciem, które mnie bardzo raduje.