You are currently viewing Grafik tworzący strony internetowe w Gdańsku

Grafik tworzący strony internetowe w Gdańsku

Nazywam się Maciej, jestem grafikiem i pracuję w jednej z gdańskich firm, której usługą jest tworzenie stron www oraz całodobowe wsparcie dla wszystkich klientów. Pracuję tutaj od niespełna roku i doskonale sobie radzę.

Strony internetowe są wykonywane precyzyjnie

strony internetowe gdańskWłaściciel jest ze mnie bardzo zadowolony i uważa, że moje projektowanie stron www jest najlepsze w całej firmie. Bardzo się przykładam do swojej pracy i moje strony internetowe gdańsk są wykonane bardzo precyzyjnie. Jestem ukierunkowany na potrzeby klientów i zawsze wiem, czego dokładnie oczekują. U nas w pracy jest kilka osób, które robią strony www, jednak oni każdy swój projekt muszą konsultować z szefem, zanim przekażą gotowe strony internetowe klientom. Ode mnie szef tego nie wymaga, ponieważ uważa, że wykonuję najlepiej swoją pracę i ma do mnie pełne zaufanie. Bardzo mnie to cieszy i wiem, że dzięki temu cały czas się przykładam do pracy a projektowanie stron www sprawia mi naprawdę ogromną przyjemność. Dzisiaj jestem umówiony z dwoma klientami, dla których przygotowałem strony intranetowe i mają przyjechać po południu. Przygotowałem dla nich strony www zgodnie z wytycznymi jakie mi przekazali, ale jeszcze chcę z nimi ustalić szatę graficzną i projekt będzie gotowy do oddania. Będę mógł to zrobić na miejscu od ręki, dlatego zostawiłem to na sam koniec. Ostatnio dzwonił do mnie klient i pytał ile czasu u nas trwa tworzenie stron www, ponieważ zależy mu na czasie. Przygotowałem dla niego strony internetowe w ciągu jednego dnia i klient był szalenie zadowolony.

Oczywiście projektowanie stron www dla niego zajęło mi cały dzień, ale dzięki temu zyskaliśmy kolejnego zadowolonego klienta a dla nas to sprawa priorytetowa. Szef był ze mnie szalenie zadowolony i pewnie dostanę w tym miesiącu jakąś dodatkową premię.