You are currently viewing Grzejniki Verano – ekonomiczne rozwiązanie

Grzejniki Verano – ekonomiczne rozwiązanie

Witamy. W dzisiejszej części opowiemy nieco o grzejnikach. Posłużymy się przykładem naszych klientów Państwa Kowalskich. Projekt, którym się zajmowaliśmy dotyczył domu jednorodzinnego o dosyć dużym metrażu.

Włoski styl i oszczędności – grzejniki Verano

grzejnik kanałowy

Sięgnął on aż sto dwadzieścia metrów kwadratowych. Postaramy się wszystko po kolei opisać. Przejdźmy zatem do rzeczy! Państwo Kowalscy prosili nas przede wszystkim o to ażeby było to rozwiązanie praktyczne, energooszczędne, ale zachowane we włoskim stylu, ze swoistym smaczkiem śródziemnomorskim. Na pierwszy ogień weźmy łazienkę. Nasi klienci posiadają wspaniałą, dużą łazienkę z ogromną wanną. Chcieli mieć w tym pomieszczeniu dobre ogrzewanie – też dlatego, że znajduje się ona od zewnętrznej strony domu. Nie jest schowana, a jest tak jakby na froncie. Zimą potrafi być naprawdę bardzo zimno. W tym celu wybraliśmy grzejniki zehnder. Teraz jeżeli chodzi o salon to postawiliśmy na grzejniki dekoracyjne. Konkretnie były to najlepsze grzejniki verano Warszawa. Dom Państwa Kowalskich jest zachowany w stylu śródziemnomorskim. Ciepłe kolory, bardzo duże, przestronne pomieszczenia, o dobrym świetle. Grzejniki ozdobne, wpisały się doskonale w ten klimat. Dodatkowym atutem, plusem, takiego wyboru jest fakt, że te produkty wyszły ” z pod dłuta” włoskich projektantów wnętrz i budownictwa – jest to bardzo dobre powiązanie. Jeżeli chodzi o sypialnie to postawiliśmy na grzejniki kanałowe , konkretnie grzejniki irsap. Zadecydowała o tym prosta formuła, elegancki, estetyczny wygląd. Na tym zależało nam najbardziej, aby zachować odpowiedni fason. Drugą zmianą jaką dokonaliśmy, albo jakiej dokonali w zasadzie tylko z naszą pomocą Państwo Kowalscy to wymiana okien i zmiana kolorystyki. Zmieniliśmy wspólnie kolor ścian salonowych – z ciężkiego, ciemnego pomarańczu, na beżowo – kremowy odcień.

Dodaje on pomieszczeniu bardzo wiele szlachetności i uroku. Duże okna jeszcze bardziej uwydatniły całą przestrzeń. Dodaliśmy do nich ozdobne karnisze włoskie, bardzo dobrze wykończone, to nadaje pomieszczeniom szlachetności.