You are currently viewing Jak schudnąć bez diety czyli trener osobisty

Jak schudnąć bez diety czyli trener osobisty

Pośród osób, które pragnęłyby zrzucić kilka zbędnych kilogramów znajdują się między innymi te, które ze względów zdrowotnych, nie mogą radykalnie ograniczać kalorii, czy zmieniać stylu życia związanego z odchudzaniem.

Trener osobisty i widoczne efekty

Na przykład choroby zaburzające metabolizm działają na człowieka w ten sposób, że aby schudnąć za pomocą diety, trzeba naprawdę radykalnie zmniejszyć porcje, co nie jest dobre dla funkcjonowania organizmu. Każdy specjalista prowadzący treningi personalne przyzna, że dostarczając 300 czy 500 kalorii dziennie swemu organizmowi, jedynie narażamy się na utratę zdrowia. Można więc pozostać na diecie dotąd stosowanej, ale spróbować nieco poprawić przemianę materii oraz podwyższyć wynik spalanych dziennie kalorii poprzez ćwiczenia. Z pewnością będzie to skutecznym sposobem na poprawienie wyglądu swojej sylwetki. Jeżeli nasze zdrowie nie jest wzorowe, to nawet nie musimy się zbyt mocno męczyć ani wysilać, ponieważ to mogłoby nam zaszkodzić. Trener personalny z warszawy czy innego miasta powinien wiedzieć, dlaczego nasza dieta musi pozostawać w takiej a nie innej formie i w jaki sposób mogą wpłynąć na nas poszczególne ćwiczenia. Wtedy na początek może zalecić spacery. Już godzina dziennie pozwoli spalić około 200 a nawet więcej kalorii dziennie. To dobry wynik, ponieważ w przeliczeniu miesięcznym pozwala na utratę nawet do 1 kg przy tej samej diecie. Wydaje się to niewiele, jednakże dla niektórych osób jest to wynik nie do osiągnięcia nawet radykalną zmianą diety. Ponadto chudnięcie 1 kg w miesiąc daje gwarancję braku efektu jo-jo. Ponadto z czasem trening indywidualny może obejmować także skakanie na skakance, czy 15 minut aerobiku dziennie. To niedużo, ale w przeliczeniu na miesiąc pracy nad sobą da dobre efekty, o czym powie nam każdy wysportowany trener osobisty w warszawie.

Takie trenowanie nie oznacza ciągłego potu i łez. W niektórych przypadkach ćwiczenia muszą być łagodne i niezbyt wyczerpujące, a nadal mogą być skuteczne.