You are currently viewing Kratki kominkowe a praca przedstawiciela

Kratki kominkowe a praca przedstawiciela

Nazywam się Przemek i mam dwadzieścia jeden lat. Pracuję jako przedstawiciel handlowy dla przedsiębiorstwa produkcyjnego. Moja praca jest przyjemna i lubię to co robię. Posiadam wszelkie niezbędne narzędzia do pracy oraz bazę klientów, którą otrzymałem od kierownika.

Kratki kominkowe to świetny produkt

kratki kominkoweSprzedaję piece kozy oraz różnego rodzaju biokominki i kominki. Zawsze mam przy sobie katalogi, w których znajdują się również nasze akcesoria do kominków oraz różnego rodzaju niezniszczalne kratki kominkowe. Klient zawsze może w katalogi sprawdzić dostępne piece kozy i wybrać dla siebie interesujące rozwiązanie. Co miesiąc mam do wykonania target i w sumie jest on stały. Jeśli sprzedam na przykład biokominki w większej ilości niż zakłada plan, to dostaję dodatkowe pieniądze do wynagrodzenia. Jakiś czas temu zdobyłem nowego klienta, któremu sprzedałem biokominki w dużej ilości. Było to wykonanie mojego trzymiesięcznego planu i byłem z siebie szalenie dumny. Ten sam klient zresztą zamówił nasze akcesoria do kominków i kupił kratki kominkowe w ilości dwustu sztuk. Kiedy pierwszy raz zawiozłem mu katalogi, to interesowały go głównie biokominki, ale ostatecznie zakupił też piece kozy i nasze pozostałe produkty. Praca ta jest bardzo łatwa, ponieważ posiadam bazę klientów, którzy zawsze kupują nasze piece kozy czy też biokominki. Wszystkie nasze produkty wykonywane są za pomocą najnowszych technologii, co zdecydowanie ułatwia ich sprzedaż. Ja jestem jednym z lepszych przedstawicieli handlowych w firmie, ponieważ zawsze wykonuję plan miesięczny.

Nie zdarzyło mi się jeszcze, bym sprzedał piece kozy w mniejszej ilości niż zakłada target. Zawsze mam wyższą sprzedaż. W przyszłości chcę zostać kierownikiem działu handlowego i jak tak dalej będzie mi szło to na pewno dostanę ten awans.