You are currently viewing Kupiliśmy mieszkanie z podłogami drewnianymi

Kupiliśmy mieszkanie z podłogami drewnianymi

Cześć. Miesiąc temu kupiliśmy z mężem mieszkanie w Lublinie. Mamy do dyspozycji trzy pokoje. Łazienkę i kuchnię. W zasadzie niczego nie trzeba było specjalnie jakoś poprawiać. Jedynie w jednym pokoju, musieliśmy przeprowadzić montaż drzwi.

Podłogi drewniane są w świetnym stanie

podłogi drewnianeReszta bez praktycznych zmian. Jasne, białe, odmalowane mieszkanie, które było jak dla nas po prostu idealne. Jeden pokój dla nas, jeden dla naszych dzieci i jeszcze jeden do dyspozycji, kiedy przyjdzie, zajdzie taka konieczność. W jednym pokoju są panele podłogowe, a w dwóch pozostałych dobre podłogi drewniane lublin, ale bardzo dobrze zachowane. Mi się osobiście bardzo podoba. Jest nowocześnie, schludnie i czysto. Drzwi w naszym mieszkanku to głównie drzwi drewniane, także jak widać to naprawdę wygląda dobrze, korzystnie. Co ciekawe mamy nawet do swojej dyspozycji kotłownię, która znajduje się na samym dole. ( My mieszkamy na trzecim piętrze ) Kotłownia jest bezpiecznie zorganizowana, bo ma drzwi metalowe. To zawsze stanowi jeszcze większe zabezpieczenie. Świetna opcja, świetne rozwiązanie. Jeżeli idzie o to jak w ogóle zaplanowaliśmy całość, naszego domu, to chcieliśmy, aby było to miejsce rozświetlone, pełne, jasności, słońca, żeby było czyste, schludne. Nie cierpię ciemnych pomieszczeń, tak samo z resztą jak mój mąż. Dodatkowo, jeżeli chodzi o kuchnię, to też ją tak zaprojektowaliśmy, żeby każdy z naszych domowników, mógł normalnie funkcjonować w naszej kuchni, żebyśmy mogli razem robić te posiłki po prostu.

Użyliśmy w tym celu wysepki kuchennej. Jest niezwykle funkcjonalna, dlatego, że ma bardzo dużo dodatkowych schowków, które okazują się być naprawdę nieocenione, zwłaszcza wtedy, gdy mamy po prostu bardzo dużo przedmiotów. Taka wysepka kuchenna to naprawdę bardzo duża oszczędność miejsca. Polecam.