You are currently viewing Laserowe usuwanie owłosienia

Laserowe usuwanie owłosienia

Od wielu lat panuje moda na gładkie i szczupłe kobiece ciało. W telewizji i internecie jest mnóstwo reklam maszynek do golenia, golarek i przeróżnych kremów do depilacji nóg, pach i okolic bikini. Nieogolone nogi dziś świadczą o czyimś zaniedbaniu. 

Czy depilacja laserowa jest bolesna?   

laserowe usuwanie włosów wrocławZdecydowanie przyjemniejsze w dotyku są nogi, na których nie ma owłosienia, niż te, na których jest ono widoczne. Dziewczyny w liceum już golą nogi, bo tego wymaga otoczenie. Na golenie nóg jest parę sprawdzonych metod. Jest to zwykła, jednorazowa maszynka w połączeniu ze specjalną pianką, lub żelem do golenia. Innym sposobem jest wosk do depilacji na zimno, lub na gorąco, albo innowacyjne kremy do depilacji, które się nakłada na wilgotną skórę, a po upływie parudziesięciu minut, spłukuje wodą. Wszystkie te metody są krótkotrwałe i trzeba je często powtarzać. Wyjątkiem są zabiegi stosowane w gabinetach kosmetycznych. Jeżeli chcemy sobie zafundować laserowe usuwanie włosów Wrocław jest miastem, które jako pierwsze wprowadziło taką usługę. Jest to całkowicie bezbolesna metoda na pozbycie się niechcianego owłosienia z nóg, pach, rąk i okolic bikini. Wiązka lasera wnika głęboko pod skórę do cebulki i ją likwiduje, dzięki czemu włos nie odrasta. Żeby efekt był długotrwały, zabieg trzeba powtórzyć przynajmniej trzy razy, ale po tym czasie będziemy mogli zapomnieć o owłosionej skórze. Laserowemu usuwaniu włosów poddają się najczęściej brunetki, ma mają genetycznie grube i mocne owłosienie na ciele. 

Cena zabiegu zależy od powierzchni skóry, jaką chcemy pozbyć owłosienia. Najtańsze jest usuwanie włosów z okolic bikini, a najdroższe z nóg. Obecnie laserowe usuwanie włosów, stało się bardzo popularne w całym kraju i korzystają z niego kobiety w każdym wieku.