You are currently viewing Market budowlany porady architekta

Market budowlany porady architekta

Na moim osiedlu miał niebawem powstać nowy market budowlany. Jak dla mnie takich marketów jest naprawdę dużo w Gdańsku, w sumie chyba na każdym większym osiedlu się jakiś znajduje. W sumie kolo nas jest już jeden dość duży sklep, w którym można kupić materiały budowlane.

Chcesz porady architekta? Idź do marketu!

architekt wnętrz

Jednak ten, który ma powstać podobno będzie zupełnie inny i największy w mieście. Wiedziałam już, że gdy tylko będzie otwarcie to mąż będzie chciał żebym z nim tam poszła. On po prostu bardzo lubił majsterkować. I wprost przepadał za wizytami w takich właśnie sklepach. Na pewno też nie wyobrażał siebie przegapić takiego wydarzenia jak otwarcie owego marketu budowlanego. Miałam rację mąż gdy tylko dowiedział się, że w najbliższą sobotę będzie otwarcie to stwierdził, że musimy tam iść. No w sumie wiedziałam, że będzie mi wiercił dziurę w brzuchu aż się zgodzę także chcąc sobie tego oszczędzić stwierdziłam, że zgodzę się od razu. Na otwarciu sklepu okazało się, że jest architekt wnętrz do dyspozycji klientów. Wydało mi się to niezwykle dobrym pomysłem. w sumie pierwszy raz widziałam by architekt udzielał porad w markecie budowlanym. Stwierdziłam, że może sama się go coś poradzę. Po prostu aranżacja wnętrz zrobione przez profesjonalistę to na pewno coś bardzo fajnego. Zadzwoniłam też do koleżanki, która robiła właśnie remont domu i zastanawiała się jak je urządzić. Wiedziałam, że takie projektowanie wnętrz bardzo ją zainteresuje. W sumie do tego architekta były dość duże kolejki zainteresowanych osób, ale uważam że jeśli koleżanka chciałaby fachowej porady to warto będzie poczekać w kolejce.

Normalnie przecież taka porada musi dosyć dużo kosztować także warto jest skorzystać. W sumie jest to bardzo dobry pomysł na przyciągnięcie klientów do sklepu. Nie żałuję, że wybrałam się tu z mężem.

O tym jakich porad udzieli Ci architekt możesz przeczytać na – architekt w gdańsku – ip-design.pl