You are currently viewing Modele fotelików Recaro

Modele fotelików Recaro

Kiedy wybieramy produkty dla dziecka, kierujemy się jego bezpieczeństwem i wygodą. Musi mieć odpowiedni wózek, łóżeczko i fotelik samochodowy, który powinien mieć każdy, kto ma samochód i chce w nim wozić maluszka.

Jakość fotelików samochodowych Recaro

fotelik recaro dla dzieckaJeżeli chcemy kupić dobry jakościowo fotelik do samochodu dla dziecka, to najlepiej kierować się opiniami użytkowników. W sklepie sprzedawca będzie zachwalał każdy model, a rodzice doradzą najlepszy z doświadczenia. Bardzo dobry jest fotelik Recaro dla dziecka, bo rośnie razem z nim. Jest to znana na polskim rynku marka, która produkuje wysokiej klasy sprzęt do transportu dzieci. Plusem fotelików Recaro jest fakt, że możemy je zapiąć na stelaż większości wózków, a jeżeli nie będzie pasować, to można dokupić specjalne połączenia. Foteliki samochodowe są podzielone ze względu na wiek i wagę dziecka. Polskie prawo mówi, że dzieci w foteliku samochodowym trzeba przewozić od urodzenia, aż do momentu kiedy osiągnął wzrost sto pięćdziesiąt centymetrów. Modele Recaro, które rosną razem z maluchem, posiadają specjalne wkładki zamiennie, które dostosowują się do ciała dziecka i mają regulację oparcia. Niemowlaki, które nie potrafią jeszcze siedzieć, powinny być przewożone w pozycji leżącej, a starsze dzieci mogą już siedzieć. Fotelik samochodowy możemy zamontować przodem do kierunku jazdy, ale to dotyczy starszych dzieci, albo tyłem. Dzięki dodatkowym wzmocnieniom bocznym, konstrukcja fotelika Recaro zabezpiecza dziecko przed urazami w wyniku bocznych uderzeń.

Nie każdy fotelik posiada takie nowoczesne rozwiązania jak Recaro, dlatego też nie wszystkie są jednakowo bezpieczne. Zanim wybierzemy najlepszy model fotelika samochodowego, trzeba sprawdzić, czy posiada wszystkie niezbędne certyfikaty jakości.