You are currently viewing Modernizacja firmy produkującej grzejniki faviera

Modernizacja firmy produkującej grzejniki faviera

Przez kilka lat mieszkałem w Niemczech, jednak szczerze mówiąc nie byłem zadowolony z życia za naszą zachodnią granicą, ponieważ z racji tego, że jestem wielkim patriotą, to po prostu bardzo tęskniłem do kraju.

Grzejniki faviera – produkcja nowoczesnymi maszynami

grzejniki favieraW kraju można powiedzieć, że miałem do czego wracać. Mój tata prowadzi tutaj własną firmę produkcyjną, która wykonuje różnego rodzaju produkcje, przede wszystkim jednakże jest to produkcja zbiorników. Wróciłem do Polski i stwierdziłem, że firma, którą prowadzi mój ojciec jest w opłakanym stanie i żeby przynosiła zyski, to trzeba koniecznie ją gruntownie zmodernizować. Przede wszystkim z zachodu sprowadziliśmy do tej firmy maszyny, dzięki którym możliwe do produkowania są filtry ciśnieniowe. Także zakupiliśmy bardziej nowoczesne maszyny, za pomocą których można skonstruować wydajne grzejniki faviera. Wszystkie te maszyny, jak się zapewne domyślacie są bardzo, ale to bardzo drogie. Na szczęście udało nam się z tatą uzyskać na ich zakup dofinansowanie, dzięki czemu nie musieliśmy za nie płacić z własnej kieszeni. Ogólnie cała modernizacja jest to długotrwały proces ponieważ trzeba usprawnić praktycznie całą firmę, zaczynając od najmniejszych i pozornie najmniej ważnych jej struktur. Dużo nas nerwów kosztowało i dużo musieliśmy, że tak to nazwę się nagimnastykować, żeby działać w chwili obecnej jako oficjalny producent zbiorników ciśnieniowych. Ten można powiedzieć, ze tytuł bardzo, ale to bardzo nam pomógł, ponieważ dzięki niemu zyskaliśmy na prawdę bardzo mocną pozycję na rynku.

Przed modernizacją firma można powiedzieć, że ledwo sobie radziła i raczej nie miała wielu zleceń, często tata musiał do niej dokładać, bo inaczej by po prostu upadła. Na szczęście dzięki temu, że dokonaliśmy jej modernizacji teraz jest dużo, dużo lepiej.