You are currently viewing Moja przygoda fotograficzna i fotografia ślubna

Moja przygoda fotograficzna i fotografia ślubna

Witajcie. Mam na imię Agnieszka. Urodziłam się w Gliwicach i mam dwadzieścia dziewięć lat. Od dwóch lat zajmuje się zawodowo fotografią. Głównie moje zlecenia, jakie teraz realizuje to nic innego jak fotografia ślubna. Dlaczego właśnie zajęłam się tą branżą, tą dziedziną?

Fotografia ślubna zawsze mnie ciekawiła

fotografia ślubnaGłównie dlatego, że to temat najbardziej interesujący jak dla mnie. Fotografia ślubna w gliwicach od zawsze mnie mocno ciekawiła. Marzyłam o tym już jako mała dziewczynka. Chciałam fotografować w taki sposób, aby zdjęcia te były niepowtarzalne i wyjątkowe. Żeby nie były standardowymi rozwiązaniami, ale czymś naprawdę bardzo wyjątkowym. Zawsze kiedy zaczynam współpracę z moimi klientami, to na początku zadaje im podstawowe pytanie, odnośnie tego, czego oni sami oczekują. Od razu zaznaczam, że nie lubię form tradycyjnych i takich, których używa większość – pół śmiechem, pół żartem. Mogą się tym sposobem przygotować na coś wyjątkowego i niepowtarzalnego. Jak wygląda sam proces sprzedażowy i taki, w którym omawiamy wszelkie aspekty? Na samym początku ( z reguły jest tak ) zgłaszają się do mnie klienci ze strony internetowej. Często na przykład przez formularz lub przez inne komunikatory. Następnie spotykam się z nimi na żywo. Zawsze preferuje taki sposób kontaktu – druga metodą jest spotkanie za pomocą skype, wideokonferencji lub innych social media. Oszczędzamy dzięki temu bardzo wiele czasu. Mojego i moich potencjalnych klientów. Z reguły wygląda to tak, że siadamy i omawiamy to jak ma wyglądać sesja zdjęciowa.

W jakim jest klimacie. Jeżeli będzie to fotografia ślubna, to zazwyczaj pytam czy ma być w plenerze, czy chcą aby była jakaś koncepcja „scenariuszowa”. Czasem zachęcam ich do tego, żeby skorzystali, także z mojej oferty makijażu. Tym też się zajmuje i jest to w pakiecie.