You are currently viewing Muzyka disco-polo na wesele

Muzyka disco-polo na wesele

Muzyka disco-polo choć przez niektórych traktowana z przymrużeniem oka, jest jednym z najulubieńszych gatunków na różnych imprezach. W wielkich klubach są specjalne sale dance, na których możemy się pobawić w rytmach najnowszych produkcji twórców diso-polo.

Sprawdź repertuar wybierając zespół na wesele

zespol na weseleJest to również jeden z najpopularniejszych gatunków na weselach. Jak w domu lubię słuchać muzyki pop, rock itp., na weselu jednak nie wyobrażam sobie by zabrakło utartych szlagierów, które skradły serca całych pokoleń. Dlatego gdy wybieramy zespół weselny, zawsze bacznym okiem przeglądamy ich repertuar. Na weselach zawsze mamy kilka pokoleń. Są malutkie dzieci, młodzież, dorośli i dziadkowie. Czasem trudno wybrać coś takiego, co zachęciłoby ich do wspólnej zabawy. Nie znam lepszej do tego muzyki niż disco-polo. Gdy tylko zespół na wesele Łódź zagra jakiś skoczny kawałek, człowiekowi od razu nogi same rwą się do tańca. Mimo wszystko zespół na wesele nie może tylko i wyłącznie grać tego typu muzyki. Pojawiają się naprawdę różne gatunki, choć ten zdecydowanie przeważa. Mimo, że jestem bardzo młodą osobą, nie wyobrażam sobie by mój najważniejszy dzień w życiu miał się bez takiej muzyki obejść. Zazwyczaj w domu jej nie słuchamy, więc gdy zespół na wesele zagra coś naprawdę kultowego, ożywają nasze liczne wspomnienia. W takim dużym mieście jak Łódź, bardzo często są koncerty twórców tej muzyki. Można wyjść po prostu na miasto i razem z innymi pobawić się przy zwariowanych rytmach.

 

Jednak Warszawa już raczej w takie imprezy nie obfituje, więc możemy głównie liczyć na wesela. Nasze piękne województwo mazowieckie, śląskie czy też wielkopolskie, ma wielu twórców tego gatunku. Powinniśmy okazywać częściej, że lubimy taką muzykę, by ona wciąż miała możliwość rozwoju. W końcu słuchanie jej tak nas cieszy.