You are currently viewing Nasi klienci i ich baseny ogrodowe od producenta

Nasi klienci i ich baseny ogrodowe od producenta

Witajcie nasi Niezawodni Czytelnicy. Dziś chcemy podzielić się z Wami naszą koncepcją dotyczącą domu z basenem, naszych klientów. Magdalena i Łukasz zgłosili się do nas, bo szukali projektów domowych, które będą miały w swej oprawie, w swoim zasobie basen.

Producent basenów ogrodowych i konkretne rozwiązania

producent baseno?w ogrodowychJak wiemy baseny kąpielowe, są marzeniem, bardzo wielu osób. Na szczęście baseny ogrodowe stają się coraz bardziej powszechne. Obalone zostają mity, odnośnie ceny. Czy też takiego przedawnionego minusa, dotyczącego warunków. Na szczęście producenci mają na to doskonały sposób: są to zadaszenia basenowe. I o tym chcielibyśmy też i dzisiaj napisać. Nasz polecany producent basenów ogrodowych, z którym współpracujemy, zaproponował nam, że w przypadku naszych klientów, ma konkretne bardzo rozwiązanie. Polecił nam baseny poliestrowe. Zgodziliśmy się na tą opcję. Przede wszystkim dlatego, że nam zależało głównie na czasie. Drugim bardzo ważnym elementem było ładne wykończenie. Magdalena i Łukasz są miłośnikami pięknych przestrzeni, wyjątkowego otoczenia, dlatego, też zależało nam na tak zwanym efekcie „wow”. Z pomocą takiego typu basenowego mogliśmy z powodzeniem to osiągnąć. Basen był w standardowej konstrukcji prostokątnej. Taką też chcieli mieć nasi klienci. Jeżeli idzie o projekt domu, to w tym wypadku postanowiliśmy na wersję parterową. Znajduje się tam sypialnia, łazienka, oddzielna ubikacja, salon z aneksem kuchennym. Jeżeli idzie o to rozwiązanie, to było to zamierzone. Magdalena i Łukasz są osobami bardzo otwartymi i szczerymi, mają ogromne grono przyjaciół.

Uwielbiają gotować, dlatego też bardzo często zapraszają gości i wspólnie przyrządzają jakieś potrawy. Chcieli aby ta przestrzeń do przyrządzania i gotowania była otwarta na gości. Aneks kuchenny doskonale odpowiada temu założeniu.