You are currently viewing Nasz dom weselny własną działalnością

Nasz dom weselny własną działalnością

Od wielu lat prowadziliśmy sklep spożywczy. Jednak zawsze czegoś nam brakowało. Postanowiliśmy zmienić działalność i bardziej otworzyć się na ludzi. Naszym pomysłem był taki mały dom weselny, żeby na co dzień widzieć taką radość i szczęście z zawierania związku małżeńskiego.

Dom weselny stał się naszą pasją

dom weselny

Zwykły sklep już nie sprawiał nam radości. Oczywiście nie tylko wesela organizujemy u nas. Jest to taka ogólna sala bankietowa, i właściwie można tam wyprawić każde przyjęcie, chociaż najczęściej właśnie organizujemy takie ślubne imprezy. No ale może to być też pierwsza komunia święta, jakieś urodziny, na przykład osiemnastki. Teraz bardzo często osiemnaste urodziny organizuje się w różnych lokalach, rzadko kiedy w domu. Nasza sala weselna może pomieścić około 50 osób. Czasem jest ich nawet więcej, obsługujemy też jeszcze huczniejsze wesela. Staramy się wychodzić do klienta. Często Warszawa do nas przyjeżdża, ponieważ mamy blisko do stolicy, a takie wesela często urządza się poza większymi miastami. Mamy tu też stadninę koni, dużo terenów zielonych i atrakcje dla dzieci, na przykład trampoliny i boisko do gry w piłkę. Teraz przynajmniej nasze miasteczko żyje, bo praktycznie co tydzień mamy tu różne wesela, i jeszcze w środku tygodnia czasami jakieś urodziny. Każda sala weselna musi być wyposażona w miejsce, gdzie będzie ewentualna scena i miejsce dla muzykantów. Bez dobrej muzyki nie ma wesela. Dlatego oczywiście mamy całkiem spory zapas miejsca na scenę. Jest też u nas spory ogródek, i w okresie letnim jest duże pole do zabawy na świeżym powietrzu i stoły drewniane.

Każdy lubi czasem odpocząć od zgiełku dużych miast i pobawić się w takich terenach prawie że leśnych. Jestem zadowolona, że podjęłam dobrą decyzję i zamieniłam mój sklep na sale weselną, bo w końcu czuję się spełniona w tym co robię.

Wiele na temat ofert domów weselnych i fajnych propozycjach można poczytać tutaj – www.wiktoriainfo.pl