You are currently viewing Nowoczesna oprawa oświetleniowa umila randkę

Nowoczesna oprawa oświetleniowa umila randkę

W dobie internetu bardzo łatwo nawiązać znajomości. W taki właśnie sposób poznałam Marcina. Sporo czasu ze sobą piszemy i postanowiliśmy się spotkać.

Nowoczesna oprawa oświetleniowa wpasowała się w nastrój

Oprawa oświetleniowaZaproszenie przyjęłam bardzo chętnie, zwłaszcza, że nie miałam żadnych planów na weekend. Restauracja, którą wybrał Marcin była mi obca. Rzadko wychodzę i jestem tutaj od niedawna więc ucieszyłam się, że poznam nowe miejsce. Jak dotarłam na miejsce byłam zdumiona, ponieważ restauracja wyglądała imponująco. Na parkingu była oprawa najazdowa, więc zaparkowanie po zmroku nie stanowiło problemu. Zaciekawiło mnie takie rozwiązanie i postanowiłam przespacerować się po terenie restauracji. Miała jeszcze mnóstwo czasu, ponieważ przyszłam za szybko na spotkanie. Za budynkiem znajdował się taras, na którym dostrzegalna była świecąca kostka brukowa. Dzięki takiemu rozwiązaniu miejsce nabierało niesamowitego klimatu, przez co zdecydowałam, że koniecznie musimy wybrać stolik na zewnątrz, zwłaszcza,że wieczór był bardzo ciepły. Podeszłam bliżej i zauważyłam, że nowoczesna oprawa oświetleniowa znajdująca się w patio również jest przepiękna. Pierwszy raz widziałam tak klimatyczne i pięknie urządzone miejsce. Mogłabym tam przychodzić codziennie. Po chwili pojawił się Marcin, przystał na moją propozycję i zajęliśmy miejsce w patio, z którego byliśmy oboje bardzo zadowoleni. Po kolacji poszliśmy jeszcze na spacer, cały czas opowiadałam o restauracji i Marcin widząc mój zachwyt zaprowadził mnie do pobliskiego parku z fontanna. Fontanna była bardzo jasna i piękna. Marcin powiedział, że to kostka brukowa led, która została zamontowana dodaje takiego efektu. On bardzo często tutaj przychodzi, żeby popatrzeć na fontannę i zatracić się w rozmyślaniach. Dobrze nam się rozmawiało i uznaliśmy, że jeszcze się spotkamy. Zaznaczyłam od razu, że punkt z fontanna, będzie obowiązkowy, ponieważ tak piękne miejsce widzę pierwszy raz.

Zaproponowałam, że następnym razem restaurację wybiorę ja. Poszukam czegoś w okolicy, może znajdę równie miłe miejsce jak dzisiejsze.