You are currently viewing Nowoczesny hotel z telewizorami hotelowymi

Nowoczesny hotel z telewizorami hotelowymi

Zacznę od tego, że mieszkam za granicą. Konkretnie mówiąc mieszkam w Niemczech. W kraju naszych zachodnich sąsiadów mieszkam dopiero od roku, jednakże jestem bardzo zadowolony z życia tutaj.

W kazdym pokoju muszą być telewizory hotelowe

telewizory hoteloweCo prawda nie mam tutaj stałej pracy, jednakże akurat w Niemczech jest tak, że znalezienie pracy nie stanowi żadnego, nawet najmniejszego problemu, dlatego też zawsze jakąś tam pracę sobie znajdę. Pół roku temu kolega mnie wziął do pracy do firmy, która znana jest z tego, że buduje na świecie różne, nowoczesne hotele. Taki właśnie nowoczesny hotel firma ta postanowiła wybudować w Niemieckim mieście, w którym mieszkam. Oni poszukiwali pracowników, ja potrzebowałem pracy, także udało mi się załapać do pracy, przy budowie tego właśnie hotelu. Generalnie rzecz biorąc cały projekt tego hotelu zrobił na mnie ogromne wrażenie. Wszystko tam było dopracowane w każdym, nawet najmniejszym calu. W każdych drzwiach zamontowane były zrobione z jakiegoś szlachetnego metalu zamki hotelowe. Nie były to jednakże zwykłego typu zamki, a bardzo nowoczesne zamki elektroniczne. Do każdego takiego zamku była dołączona czarna karta, która a specjalny kod, który może zlokalizować lokalizator gps w wypadku, gdyby jakaś karta się zgubiła. Właściciel ewidentnie nie oszczędza na budowie tego hotelu. Zatrudniona została nawet specjalna firma, która funkcjonuje na co dzień w Nowym Jorku. Ta właśnie firma zaprojektowała i wykonała w tym hotelu specjalne centrale telefoniczne, a także system obsługi recepcji. Największe wrażenie zrobiły na mnie zamontowane w każdym pokoju nowoczesne telewizory hotelowe. W życiu, nawet w telewizji takich telewizorów nie widziałem. Hotel posiada również strefę Welness & Spa, a także kort tenisowy, basen i boisko do koszykówki.

Nawet nie chcę myśleć ile to wszystko musiało kosztować. Jednakże jak ktoś ma pieniądze, to fajnie że inwestuje. Ja sam, gdybym był milionerem zapewne zdecydowałbym się na wybudowanie swojego własnego hotelu.

Więcej o telewizorach hotelowych można przeczytać na: http://wandex.pl