You are currently viewing Obsługuję tajemniczego klienta

Obsługuję tajemniczego klienta

Od Marcina się dowiedziałem, że w naszym markecie ma się w tym tygodniu pojawić tajemniczy klient. Podobno był już ktoś taki w innych miastach, ale do Bydgoszczy ma przyjechać jakoś na dniach. Nasz sklep internetowy nie raz był sprawdzany i zawsze wypadliśmy świetnie, dlatego jestem przekonany, że tym razem też świetnie wypadniemy.

Sprzedaje materiały budowlane

materiały budowlaneNasze materiały budowlane zawsze są dostępne dla klienta i w zasięgu ręki. Jeżeli klienta interesują jakieś tanie materiały budowlane, to zawsze służymy pomocą. Ja tam się nie boję tajemniczego klienta, bo wiem, że na pewno sobie poradzę. Zawsze na wysokim poziomie obsługuję klientów i z każdym sobie radzę. Następnego dnia w naszym markecie było mnóstwo ludzi. Podszedł do mnie jakiś chłopak w ubraniu roboczym i pytał o mieszalnik farb tikkurila to mu wyjaśniłem zastosowanie oraz wskazałem zalety. Byłem przekonany, że to nie jest żaden tajemniczy klient, bo był ubrany po roboczemu. Chłopak odstawił mieszalnik do farb i podszedł oglądać impregnaty altaxin. Od razu pomyślałem, że szef go wysłał na zakupy, bo widziałem, że niezbyt się zna. Pomogłem mu również jeżeli chodzi o impregnaty i opowiedziałem jakie mamy najnowsze materiały budowlane, które otrzymaliśmy od nowego dostawcy. Chłopak był bardzo zainteresowany i słuchał mnie uważnie. Niestety wyszedł nic nie kupując. Pewnie jego szef przyjdzie po zakupy a on się tylko rozglądał. Po południu kierownik nam zrobił zebranie i przygnam, że mnie zamurowało.

Okazało się, że ten młody chłopak w roboczym stroju był właśnie tajemniczym klientem. Nie wierzę, że się nie zorientowałem, ale to przez jego strój. Dostaliśmy jako market bardzo wysoką notę a ja pochwałę za doskonałą obsługę. Dobrze, że zawsze tak pomagam bo pewnie nie wypadlibyśmy tak świetnie.

Czytaj więcej na: Eduobud z Bydgoszczy, ul. Jana Kozietulskiego 22/II lok. 2