You are currently viewing Odsprzedanie prawie nowego materaca piankowego

Odsprzedanie prawie nowego materaca piankowego

  • Post author:
  • Post category:Wnętrza

 

Nowe łóżko w sypialni było wydatkiem koniecznym. Mieszkanie przeznaczone było na wynajęcie i musiałam je odpowiednio urządzić. W salonie były meble, w kuchni również. Tylko w sypialni stała stara kanapa, którą musiałam koniecznie wymienić. Kupiłam używane łóżko w dobrym stanie.

Sprzedaż materaca piankowego na portalu aukcyjnym

materac piankowy 140x200Miałam w domu na strychu masę starych mebli, które były jeszcze w dobrym stanie. Był tam również prawie nowy i mało co używany materac piankowy 140×200, który wzięłam do tego mieszkania. Łóżko jednak miało większe wymiary i materac nie pasował. Uznałam, że sprzedam ten materac na portalu aukcyjnym a za zarobione pieniądze kupię inny, który będzie pasował na łóżko w mieszkaniu. Zrobiłam mnóstwo zdjęć, żeby pokazać jak faktycznie prezentował się materac. Zawinięty był on w folię i nie nosił żadnych śladów użytkowania. Kupiłam go w zeszłym roku i spałam na nim zaledwie kilka razy. Nie wiedziałam jaką cenę ustawić, bo przecież materac nowy nie był, ale sprawdziłam oferty innych użytkowników i dzięki temu wiedziałam za ile sprzedać ten materac piankowy. Wiele osób interesowało się moją ofertą i ludzie często pytali o ten materac. Jeden człowiek nawet chciał przyjechać po niego osobiście, bo mieszkał niedaleko. Był zdecydowany na zakup, dlatego się zgodziłam. Tego samego dnia wieczorem się u mnie zjawił. Kiedy zobaczył materac, to stwierdził, że musi być nowy, bo wygląda o wiele lepiej niż na zdjęciach. Od razu go ode mnie kupił.

Następnego dnia kupiłam materac we właściwym rozmiarze i mieszkanie już było gotowe do wynajęcia. Lokatorów udało mi się szybko znaleźć i było to młode małżeństwo. Zapłacili z góry za pół roku i się wprowadzili. Wiedziałam, że będą dbać o moje mieszkanie, bo byli godni zaufania.