You are currently viewing Organizuję przetarg na wozy paszowe

Organizuję przetarg na wozy paszowe

Pomyślałem sobie, że skoro muszę zakupić cały niezbędny sprzęt to zorganizuję przetarg. Dzięki temu zgłosi się do mnie wiele firm, które zaoferują mi tanie i solidne produkty. To dobry pomysł. Skontaktuję się z moim prawnikiem, który ze wszystkim mi pomoże.

Wozy paszowe i ich ceny

wozy paszowePrzede wszystkim muszę kupić dojarki dla krów, schładzalniki do mleka i wiele innych produktów. Jak zorganizuję ten przetarg to na pewno zyskam wiele na tym. Ponadto chcę kupić przyczepy skorupowe, paśniki dla królików oraz oczywiście polecane wozy paszowe. Z prawnikiem umówiłem się od razu, by nie marnować czasu. Wcześniej nigdy nie organizowałem takiego przetargu i nie wiedziałem do końca ile czasu mi to zajmie. Kiedy z prawnikiem już wszystko omówiliśmy to zabrałem się za resztę. Do przetargu mogą zgłosić się wszystkie firmy, które mają dojarki czy inne niezbędne mi produkty. Każdą ofertę wezmę pod uwagę. Jeżeli ktoś będzie miał tańsze wozy paszowe, to zakupię je u niego. Jak ktoś z innej firmy zaoferuje lepsze schładzalniki do mleka, to on wygra przetarg. Nie chcę wszystkiego organizować od jednego przedsiębiorstwa. W gruncie rzeczy to będzie kilka przetargów na różne produkty. Kto wie, może będzie firma, która zaoferuje przyczepy skorupowe oraz wszystkie pozostałe produkty najtaniej? Wtedy to na pewno oni wygrają. Wszystko mam dokładnie dogadane ze swoim prawnikiem i wiem, że cały przetarg przebiegnie prawidłowo. Moja młodsza córka w przyszłości ma przejąć po mnie interes. Już teraz ją wdrażam we wszystko, by się uczyła i w przyszłości mogła być w pełni samodzielna.

Widzę, że jest zaangażowana i się stara. Ma dziewczyna potencjał i na pewno świetnie sobie poradzi. Przetarg ma się zakończyć pod koniec miesiąca. Jestem bardzo ciekaw jak to będzie i czy dużo firm się zgłosi.