You are currently viewing Polecany grill z pokrywą

Polecany grill z pokrywą

 

Niewątpliwie najważniejszym elementem używanym podczas grillowania jest sam grill. Wiele osób kupuje grille za kilkadziesiąt złotych. Takie rozwiązanie jest jednak dobre tylko na chwilę bowiem tanie grille niezwykle szybko się zużywają. Największym problemem jaki pojawia się przy grillowaniu na tanim sprzęcie jest jego przepalanie. Warto więc pomyśleć o urządzeniu bardziej wytrzymałym. 

Sprawdzone grille ogrodowe

mobilny grill weber performerChciałbym dziś przedstawić Państwo model grilla, który spełni wszystkie wasze wymagania związane z grillowaniem. Urządzeniem tym jest mobilny grill Weber Performer przeznaczony głównie do grillowania w ogrodzie. Model ten jest urządzeniem niezwykle solidnym. Jego konstrukcja praktycznie w całości wykonana jest z bardzo mocnego gatunku stali, która dodatkowo pokryta jest grubą warstwą emalii porcelanowej. Taka powłoka sprawia, że nasz grill jest odporny zarówno na przepalanie jak również na pojawienie się ognisk korozyjnych niszczących stal. Ruszt wykonany jest zaś ze stali nierdzewnej kwasoodpornej. Model Performer wyposażony jest w gazowy system rozpalania brykietu. Dzięki temu nie będziemy zmuszeni do stania przy grillu i samodzielnego rozpalania ognia. Żeby rozpalić nasz grill w przypadku modelu Weber Performer wystarczy wcisnąć jeden przycisk i po prostu czekać na efekt. Z racji, że jest to model mobilny to został oczywiście zaopatrzony w kółka umożliwiające szybki i łatwy transport urządzenia.

Ciekawym dodatkiem zamontowanym w tym grillu jest timer. Dzięki niemu możemy ciągle kontrolować jak długo piecze się nasza potrawa. Model, który Państwu przedstawiłem posiada również wbudowany termometr. Kontrolując czas oraz temperaturę możemy osiągać świetne efekty podczas grillowania bowiem nasze dania będą idealnie upieczone.