You are currently viewing Poszukiwania firmy piorącej tapicerki

Poszukiwania firmy piorącej tapicerki

Jestem właścicielem komisu samochodowego w Łodzi i posiadam w sprzedaży wszystkie możliwe marki. Moje samochody są badane technicznie oraz przygotowywane do sprzedaży.

Pranie tapicerki poprawia estetykę

pranie tapicerkiOstatnio zdecydowałem poszukać firmy, która robi pranie tapicerki samochodowej, ponieważ uznałem, że jest to konieczne. Czasem samochody w środku są zaniedbane i brudne. Pranie tapicerki poprawia estetykę takiego pojazdu i co ważne podwyższa jego wartość. W Łodzi jest dużo firm, które wykonują pranie wykładzin oraz kompleksowe czyszczenie samochodów. Uznałem, że skontaktuję się z kilkoma, żeby spróbować podjąć współpracę. Zdecydowanie poprawi to wizerunek mojego komisu i klienci, którzy będą zainteresowani zakupem samochodu będą mieli do dyspozycji czyste i zadbane auta. Taka inwestycja jest bardzo rozsądna. Odezwało się do mnie kilka firm, które wykonują pranie tapicerki samochodowe i otrzymałem od nich warunki współpracy. Oferty były bardzo podobne, jednak zwróciłem szczególną uwagę na firmę, która pranie tapicerki przeprowadza ekologicznymi środkami. Byłaby to świetna reklama dla mojego komisu. Odpowiedziałem na ofertę i postanowiłem na początek odstawić swoje prywatne auto celem sprawdzenia jakości ich usług. Zleciłem im pranie wykładzin samochodowych, kompleksowe odkurzanie oraz oczywiście pranie tapicerki samochodowej. Kiedy odebrałem samochód, to w środku wyglądał jak nowy i bardzo przyjemnie pachniało. Byłem niesamowicie uradowany i stwierdziłem, że to jest firma piorąca, której poszukiwałem. Spisaliśmy umowę i od tej chwili mogłem zlecać im pranie tapicerki w moich samochodach, które są przeznaczone do sprzedaży.

Okazało się, że miałem rację, wartość auta od razu wzrosła i co najważniejsze, sprzedaż również. Nie spodziewałem się aż takiego efektu!

Więcej o tym na stronie http://pranieczyszczenie.com.pl