You are currently viewing Praca syna jako dj

Praca syna jako dj

Mój synek syn dyrygenta narodowej orkiestry ukończył właśnie ostatni rok nauki w wyższej szkole muzycznej. Bardzo jestem z niego dumny.

Praca jako dj na weselach jest ciekawa

wodzirejPowiedział mi, że przeprowadza się do Gdańska i będzie zarabiał na weselach. Trochę mnie to zaskoczyło, ale zawsze mojego syna wspierałem. Nawet jak zamiast grać na klarnecie, jak jego starszy brat, postanowił zająć się trójkątem. Cóż jego wybór, zawsze mówiłem, że artysta musi mieć serce wyzwolone. Pytam się ja go, kimże chce być dokładnie, co rozumie przez zarobek na weselach. Powiedział, że dj na wesele, to jego powołanie muzyczne. Stwierdził, że dj to była profesja, która go zawsze fascynowała. Zdziwiłem się, bo nie kojarzyłem w orkiestrze nikogo, kto miałby, grałby, byłby jak dj. Syn stwierdził, że musi mi to wyjaśnić. Powiedział, że dj na wesele, jest jak multiinstrumentalista, jak wokaliza wszystkich skal, oktaw i w ogóle. Ja rozumiałem, nie rozumiejąc w ogóle. Powiedział mi, że jak się przejadę do trójmiasta to zaprosi mnie na jedno z wesel i zobaczę kim ten dj jest. Fantastyczna sprawa, pomyślałem, jak to jest, że mój syn to dj. A Trójmiasto z tego co wiem ma wspaniały teatr muzyczny, może tam też będzie aplikował, ale nie chce zapeszać. Nie wiem. W każdym razie włączył mi swój, jak to nazwał set, i zrozumiałem kim jest dj na wesele. To naprawdę wspaniała droga i to jaka lukratywna, pochwaliłem go. Mój syn postanowił być ilustratorem tła muzycznego dla najlepszych chwil młodej pary. Okazało się, że mój syn jako dj, może w Gdańsku uzyskać status bardzo znanego. Bardzo, ale to bardzo mnie to cieszyło.

Dj na wesele w naszej rodzinie jeszcze nie był. Zazwyczaj to wszyscy ograniczaliśmy się do pracy w orkiestrach, na scenach, na snobistycznych rautach. A synek będzie grał na weselach.

Sprawdzony dj, wodzirej http://www.prawdziwywodzirej.pl