You are currently viewing Praca w wideofilmowaniu w Częstochowie

Praca w wideofilmowaniu w Częstochowie

Nie lubię tego robić, ale w końcu się złamałem i zdeklarowałem się podjąć zlecenie u moich znajomych na ślubie. Wiem, zawsze mówiłem, że nie będę tego robić, jednak Karolina tak mnie prosiła, że zwyczajnie nie mogłem jej odmówić.

Zajmuję się tanim wideofilmowaniem

wideofilmowaniePoza tym oni organizują bardzo małe wesele, takie w rodzinnym gronie, zaledwie czterdzieści osób, dlatego to świetna okazja, żeby mimo wszystko uczestniczyć w tym ważnym dla niej dniu. Oczywiście nie będę pracował tam tylko, jako fotograf, Karolina obiecała mi, że zdjęcia i wideofilmowanie mam obowiązek robić tylko do 22.00, później będę już zwykłym gościem weselnym. Problem polega jedynie na tym, że cała ta uroczystość ma odbyć się w mieście Częstochowa, niestety dla mnie to spory kawałek drogi. Jednak skoro Częstochowa, to miasto rodzinne Karolinki, to nie ma się, co dziwić, że właśnie to miasto, a nie inne wybrała na miejsce swoich zaślubin. Muszę tylko jeszcze poczytać o tym mieście, ponieważ po samym ślubie i weselu, czeka mnie jeszcze pamiątkowa fotografia ślubna, właściwie sesja ślubna w plenerze. Chciałbym zorientować się gdzie i jak warto byłoby podziałać. W końcu taka fotografia ślubna, to bardzo ważna sprawa, taka pamiątka na całe życie. Wiecie, co odczuwam jakąś taką ogromną presję związaną z tym zleceniem. Niby takimi kwestiami jak tanie wideofilmowanie w mieście Częstochowa zajmuje się już parę ładnych lat. Jednak klient to klient?, a przyjaciel, dla niego muszę być jak jakiś super fotograf, nie mogę zawieść jej oczekiwań, bo jak znam Karolinkę, to nawet, jeśli zdjęcia nie będą się jej podobały, to nie powie tego wprost, żeby nie sprawić mi przykrości?

Dobra, w sumie to się wygadałem i trochę mi lepiej, nie ma, co zwlekać, Częstochowa czeka. Trzymajcie się i czekajcie na relację zdjęciową z kolejnego wesela!! Już się palę, żeby Wam o tym napisać. Czekajcie na newsy.