You are currently viewing Prawda o odzieży i obowiu roboczym

Prawda o odzieży i obowiu roboczym

Dzisiaj na każdym kroku mówimy o tym że kiedyś to były dopiero rzeczy. Używano ich przez kilka albo kilkanaście lat i nigdy się nie psuły. Owszem było tak ale żyjemy w takiej dobie gdzie ekonomia i gospodarka są bezlitosne. Jeżeli jest obrót pieniążka to jest i popyt na daną rzecz.

Odzież i buty robocze – jakość wykonania

buty roboczeZacznijmy chociażby od zwrotu kombinezony jednorazowe. Owszem są one jednorazowe ale czy aby na pewno. Ile razy zakładamy je wielokrotnie i nie patrzymy na to że powinny po pierwszym użyciu pójść do kosza. Jeśli chodzi o resztę garderoby z butami postępujemy tak samo o ile nie gorzej. Niestety buty robocze s3 jest niejednokrotnie bardzo prze eksploatowane. Buty robocze urgent podobnie nie chcę już tutaj nawet wspominać o buty robocze cofra. Ma to swoje zalety i wady. Oczywiście jeżeli eksploatujemy coś więcej niż jeden raz to jest to niezwykle dla nas oszczędne i w ogóle ale czy aby na pewno. Nie powiedział bym iż jest to odpowiednie podejście do pracy zważywszy na to że powinniśmy to dobrze przemyśleć. Czasami wyeksploatowane ubrania są dla nas równie niebezpieczne co sama maszyna. Buty się wykrzywiają tracą dużą przyczepność i wtedy o wypadek jest znacznie łatwiej. Nie powinniśmy się kierować czymś takim jak muszę je dochodzić. Otóż nie jeśli zobaczymy już spore ślady wyeksploatowania powinniśmy jak najszybciej dokonać wymiany niezbędnych elementów. Pamiętajmy jeżeli my sami się o siebie nie zatroszczymy to kto to ma zrobić.

 

W dzisiejszej dobie powstają ogromne firmy które mają pod sobą masę pracowników i są powołane do tego odpowiednie sztaby które zajmują się wszelkimi nieścisłościami. Powinniśmy jak najbardziej korzystać z danego nam dobrodziejstwa i jeżeli tylko zobaczymy że coś jest nie tak musimy to zgłosić a dalej zespół zarządzający powinien to jak najszybciej skorygować.

Zainteresowanym zapraszam na stronę z dobrej jakości odzieżom oraz obuwiem roboczym http://sklep.aspil.pl