You are currently viewing Program o oświetleniu i oprawach ulicznych LED

Program o oświetleniu i oprawach ulicznych LED

Jestem Paulina. Wróciłam szybciej do domu. Udało mi się wykonać całe zlecenie w pracy dla mojego klienta i mogłam uciekać. Dzisiaj było mi to bardzo na rękę ponieważ z chłopakiem mamy rocznicę.

Oprawy uliczne LED się nie utrzymały

oprawy-uliczne-ledPostanowiłam przygotować dla niego dobry obiad. Michał wraca do domu około siedemnastej więc mam czas żeby jeszcze zrobić zakupy. Wszystko kupiłam co zamierzałam mogę teraz zabierać się do pracy. W kuchni mamy telewizor więc włączyłam sobie mój ulubiony program. Aktualnie leciał program o oświetleniach. Właściciel pewnego znanego sklepu opowiadał jak zaczynał swój biznes. Na początku prowadził go w piwnicy swojego domu. Nie stać go było na wynajem. Wiedział że oświetlenie garaży i firm to dobry pomysł ale nie miał na tyle funduszy, żeby działalność prowadzić w wynajmowanym lokalu. Jego dom był w centrum miasta więc miał wymarzoną lokalizację. Towar zamawiał od znanego producenta i klienci byli pewni jakości. Po dwóch latach udało się zakupić mu lokal, w którym kontynuował swoja sprzedaż. Do oferty wprowadził dodatkowe produkty, na początku oświetlenie biur a następnie hal. Oświetlenie hal cieszyło się dużym zainteresowaniem tak samo było z oświetleniem przemysłowym. Na początku klient nie chciał oświetlenia przemysłowego wprowadzać bo nie sądził, że klienci będą zainteresowani tak drogim sprzętem. Postanowił jednak zaryzykować. Oświetlenie przemysłowe led było chętnie kupowane pomimo swojej ceny. Oprawy uliczne led nie utrzymały się. Właściciel nie miał zapotrzebowania na taki rodzaj oświetlenia. Podziwiam ludzi, którzy mają swoje biznesy. uważam, że oświetlenie garaży i biur to bardzo pewna branża.

Kiedyś tez myślałam o swojej firmie ale nie miałam pomysłu czym mogłabym się zająć. Poza tym uwielbiam pracować w agencji reklamowej. Polecam w temacie oświetlenia stronę internetową mgled.pl.