You are currently viewing Program o weselach i restauracji w telewizji

Program o weselach i restauracji w telewizji

Ostatnio w telewizji powstał nowy program. Jest to program o organizacji wesele. W sumie ja lubię oglądać takie rzeczy. Są to w sumie takie typowo babskie programy. Jest w nich zawsze wiele emocji czyli wszystko to co kobiety uwielbiają oglądać.

Restauracja na wesele

restauracjaW programie tym zawsze pokazywana jest jedna para narzeczonych. I w sumie pokazywane są ich wszystkie przygotowania do ślubu i dylematy. Ostatnio była para z gdańska zresztą bardzo sympatyczna. Sama pochodzę z województwa pomorskiego także tym bardziej chętnie obejrzałam ten program. Po prostu pokazane były miejsca, które już dobrze znam. A coś takiego zawsze dobrze się ogląda. Narzeczeni najpierw zajęli się szukaniem odpowiedniego miejsca gdzie będzie miało odbyć się wesele. W sumie sama wiem, że jest to nie łatwy wybór. Taka ładna sala weselna, która powinna mieć wszystko co jest na weselu potrzebne nie jest wcale taka łatwa do znalezienie. W sumie ostatnio powstają obiekty a w nich sale konferencyjne dla firm na szkolenia. A coraz mniej powstaje miejsc typowo na wesela. Co prawda dla niektórych takim miejscem jest dobra restauracja gdzieś w centrum miasta. Oczywiście ja także uważam, że restauracja jest dobrym rozwiązaniem wtedy gdy nie robimy typowego wesela tylko male przyjęcie weselne. Czyli wtedy gości zaprasza się na obiad i tyle. Ci narzeczeni wybrali salę weselna bo wesele miało być spore i do tego catering ponieważ na sali nie ma możliwości przygotowania posiłków. Jednak sala ta od lat współpracuje z pewną restauracją i z tym jedzeniem podobno nie ma żadnego problemu. Później po znalezieniu sali weselnej pokazywane były poszukiwania sukienki.

I to nie był wcale prosty temat. W sumie wiele sukienek było ładnych jednak żadna nie okazała się tą wyjątkową. I poszukiwania te trwały bardzo długo.

Więcej na stronie http://calanaprzod.com.pl