You are currently viewing Projektowanie stron oczami webmastera

Projektowanie stron oczami webmastera

Nazywam się Sławomir i jestem webmasterem. Pracuję w jednej z Częstochowskich firm i bardzo lubię swoją pracę. Moja przygoda z tą firmą rozpoczęła się wiele lat temu. Postanowiłem zgłosić swoją kandydaturę i zostałem przyjęty do pracy.

Projektuję strony www

Strony wwwWykonuję bardzo dobre strony internetowe i wszyscy klienci są zawsze bardzo zadowoleni. Atrakcyjne strony www z Częstochowy, które są robione w naszej firmie zawsze zachowują najwyższe standardy, dzięki czemu klienci są zawsze zadowoleni z naszych usług. Jeżeli chodzi o projektowanie stron, to w firmie zajmuje się tym pięciu pracowników. Wszyscy posiadają odpowiednie wykształcenie i są najlepsi w swoim zawodzie. Obsługujemy liczne Częstochowskie firmy, ale czasami też zgłaszają się osoby indywidualne, które chcą mieć własne strony internetowe. Przyjmujemy każde zlecenie i zawsze wykonujemy je na najwyższym poziomie. Ja dość często wykonuję projektowanie stron razem z Małgorzatą. Tworzymy zespół i doskonale się uzupełniamy. Ostatnio nasza dwójka okazała się najlepsza w firmie. Otrzymaliśmy od szefa nagrodę i pochwałę. Niedawno zgłosił się do nas klient, dla którego mieliśmy wykonać projektowanie stron i był to bardzo ważny klient. Posiada on w Częstochowie wiele własnych firm i mieliśmy wykonać dla niego strony internetowe dla każdej z nich. Było sporo pracy, ale szef wiedział, że wraz z Małgosią na pewno wykonamy projektowanie stron na czas i klient będzie zadowolony z naszych usług. Oczywiście ze wszystkim się doskonale wyrobiliśmy i strony internetowe zostały wykonane jeszcze przed upływem terminu.

Lubię pracę pod presją czasu, ponieważ doskonale sobie radzę w takich warunkach. W przyszłości chcę zostać kierownikiem działu i będę pracował bardzo ciężko, by osiągnąć swój zamierzony cel. Wiem, że się na pewno uda.