You are currently viewing Rozmawiam ze znajomym grafologiem

Rozmawiam ze znajomym grafologiem

Z Michałem to się nie widziałem od kilkunastu lat. Bardzo się ucieszyłem jak mi powiedział, że przyjeżdża do Bydgoszczy na kilka dni. Od razu umówiliśmy się na spotkanie i zaprosiłem go do siebie.

Znajomy zajmuje się grafologią

grafologiaKupiłem nowe mieszkanie i możemy się swobodnie spotkać oraz porozmawiać. Michał przyjechał w piątek, ale umówiliśmy się na sobotę, bo miałem wtedy wolne i mu również ten dzień odpowiadał. Przygotowałem poczęstunek i na niego czekałem. Michał jak zwykle zjawił się punktualnie. Zawsze taki był i nigdy nie lubił się spóźniać. Wieczór upłynął nam dość miło. Michał powiedział, że po szkole zaczęła go dość mocno interesować profesjonalna grafologia i postanowił z nią związać swoją przyszłość. Obecnie jest to znany grafolog i na brak pracy jak powiedział, narzekać nie może. W tygodniu wykonuje badanie pisma kilkanaście razy i opowiedział mi dokładnie na czym polega jego praca. Ja jako grafolog to bym się nie sprawdził tak jak Michał i przyznam, że mi bardzo zaimponował. Grafologia to nie łatwe zajęcie, ale Michał jest zdeterminowany i ma mnóstwo samozaparcia. To właśnie te cechy pozwoliły mu na osiągnięcie sukcesu. Wspomniał, że chce założyć własną działalność. Wie, że jako tak wybitny grafolog to poradzi sobie na rynku i na pewno będzie równie często wykonywał dla klientów badanie pisma. Ja popieram jego zamiary. Jest zaradny i wiem, że sobie zdecydowanie poradzi. Zapytał nawet czy mnie interesuje grafologia, ale ja to od razu mu powiedziałem, że od zawsze moim konikiem była motoryzacja i to właśnie w tej branży czuję się najlepiej.

Powiedziałem naturalnie, że jak będzie mi potrzebne badanie pisma, to na pewno od razu do niego się zgłoszę po pomoc. Taki znajomy grafolog to fajna sprawa. Kto wie, czy nie będę potrzebował w przyszłości jego pomocy.

Więcej o nauce http://www.e-grafolog.pl/