You are currently viewing Serwisant destylarek do wody

Serwisant destylarek do wody

Od prawie dwudziestu lat pracuję jako serwisant w jednej z najbardziej znanych firm produkcyjnych w kraju. Takich serwisantów jak ja jest około piętnastu, ponieważ firma sprzedaje swoje usługi na terenie kraju a my pracujemy w terenie.

Destylarka do wody pilnowana

destylarki do wodyKażdy serwisant obsługuje dany rejon, dzięki czemu podział obowiązków jest uczciwy i swoją pracę wykonujemy sprawnie. Jeżeli u klienta, który zakupił u nas autoklaw jest wymagany serwis, to kontaktujemy się z nim i umawiamy na spotkanie. Serwisujemy wszystkie autoklawy, które zostały zakupione w naszej firmie. Jakiś czas temu zadzwoniłem do klienta, u którego zbliżał się termin serwisu. Jego destylarka do wody, którą u nas kupił jest jednym z najdroższych modeli i tego produktu pilnujemy szczególnie. Każda jedna destylarka jest w taki sam sposób serwisowana, jednakże w przypadku najdroższych modeli taki serwis wykonywany jest bardziej szczegółowo. Jako serwisant na bieżąco przechodzę szkolenia, jeżeli mamy wprowadzony nowy produkt do sprzedaży. Dzięki temu jestem w stanie przeprowadzić serwis każdego urządzenia. W ciągu tych dwudziestu lat poznałem liczne autoklawy o każdej możliwej pojemności. Każda destylarka do wody jest mi bardzo dobrze znana i wiem doskonale jak w każdej musi się odbyć poprawnie serwis. Jestem dobrym pracownikiem i szef mnie bardzo ceni. W końcu pracuję tutaj już wiele i mam ogromną wiedzę na temat wszystkich naszych produktów. Pieniądze zarabiam bardzo dobre.

Ostatnio miałem klienta, który sam do nas zadzwonił, ażeby poprosić o pomoc, ponieważ jego autoklaw nie działał poprawnie i nie miał pojęcia co się stało. Od razu po przyjęciu tego zgłoszenia pojechałem do klienta. Okazało się, że należy wymienić jedną część, która z niewiadomych przyczyn nie działała poprawnie.

Więcej o destylarekach do wody można znaleźć na: yeson.eu