You are currently viewing Sklep motorowodny oczami pracownika

Sklep motorowodny oczami pracownika

Nazywam się Hubert i jestem sprzedawcą. Nasz sklep posiada bogatą ofertę i zgłasza się do nas wielu zainteresowanych klientów. Współpracujemy z wieloma producentami, dzięki czemu nasze produkty są bardzo zróżnicowane.

Sklep motorowodny i mała konkurencja

sklep motorowodnyNasz niedrogi sklep motorowodny jest jednym z nielicznych w okolicy i mamy małą konkurencję. W ofercie naszego sklepu można znaleźć kompletne wyposażenie jachtów, odzież oraz także porady żeglarskie, których udziela sam właściciel. Nasza elektronika jachtowa pochodzi tylko od sprawdzonych producentów i udzielamy wieloletniej gwarancji na wszystkie urządzenia. W sklepie głównie zajmuję się obsługą klienta. Pomagam wybrać właściwe wyposażenie jachtów i udzielam kompleksowych informacji na temat każdego produktu. Właściciel sklepu jest ze mnie bardzo zadowolony i docenia moją pracę. Ja lubię kontakt z klientem i nie wyobrażam sobie innej pracy. Nasze wyposażenie jachtów sprzedaje się bardzo dobrze a ja otrzymuję również prowizję od sprzedaży. Kiedy sprzedana została przeze mnie elektronika jachtowa to szef dał mi dodatkową premię do wynagrodzenia. Wszystkie porady żeglarskie właściciela sklepu są bardzo cenione i klienci wielokrotnie się do niego zgłaszają. Ja nie posiadam aż tak bogatej wiedzy i nie udzielam tego typu porad. Obsługuję sklep motorowodny bo na tym znam się najlepiej. W przyszłości właściciel chce otworzyć nowy sklep motorowodny w innej części miasta i będzie tam również sprzedawane wyposażenie jachtów, odzież czy elektronika jachtowa. Podobno mam zostać kierownikiem nowego sklepu jak już zostanie on otwarty.

Ucieszyła mnie ta nowina, ponieważ na pewno wtedy będę zarabiał o wiele więcej niż teraz i będę miał w pełni samodzielne stanowisko pracy. Mam nadzieję, że szef bardzo szybko zrealizuje swoje plany.