You are currently viewing Skutecznie o języku czyli kursy angielskiego w Londynie

Skutecznie o języku czyli kursy angielskiego w Londynie

Witajcie Moi Kochani. Zapewne część z Was doskonale wie, że jestem ogromną miłośniczką nauki języków. Z racji tego, że wyznaję życiową zasadę skuteczności i mam już wyrobiony nawyk zwyciężania, chciałabym powiedzieć, Wam nieco o tym, jak mi udaje się nauczyć w tak szybkim czasie, tak wielu języków.

Kursy angielskiego są efektywne

kursy angielskiego w londynieZnam ich osobiście pięć. Ktoś powie – na pewno studiowała lingwistykę stosowaną. Zaczęła wcześnie się uczyć i ma efekt. Otóż nie moi Kochani. Zasada moja językowego sukcesu, była naprawdę bardzo prosta. Przede wszystkim, co robimy kiedy chcemy osiągnąć sukces w danej dziedzinie? Nie ma nic prostszego jak po prostu zapytanie o to jak dana osoba osiągnęła to co my chcemy osiągnąć. Po prostu. Banalne? Tak! Ale skuteczne. Moim zdaniem dużo lepiej jest pojechać na przykład do innego kraju i tam uczyć się rodowitego języka. Dobrym rozwiązaniem mogą okazać się obozy językowe. Byłam na takim w Anglii i dało to bardzo dobry efekt. Ponadto odbyłam kursy angielskiego w Londynie. Inaczej trochę wygląda angielski w Anglii. Miałam na przykład koleżankę, która postanowiła uczyć się niemieckiego i stwierdziła, że przejdzie kursy niemieckiego w Niemczech. Była bardzo zadowolona. Z kolei mój przyjaciel jest ogromnym miłośnikiem języka hiszpańskiego. Z racji tego, że chciał bardzo szybko osiągnąć to co zaplanował postanowił, że przejdzie bezpośrednio kursy hiszpańskiego w Hiszpanii. To zdecydowanie mu pomogło i polepszyło znacząco jego język. Znam jeszcze jedną osobę, która nauczyła się doskonale – uwaga – francuskiego, poprzez kursy francuskiego we Francji.

Ktoś może sobie pomyśleć, że osiągalne nie istnieje, a jednak? Moi Kochani. Wszystko da się zrobić jeżeli tego szczerze i autentycznie chcemy i dokładnie do tego dążymy i skupiamy się na naszym efekcie.

Więcej na stronie http://www.lingwista.com.pl