You are currently viewing Sprzątanie domu i fototapety do sypialni

Sprzątanie domu i fototapety do sypialni

Nazywam się Małgosia i zajmuję się sprzątaniem domów i mieszkań. Ostatnio koleżanka poprosiła mnie o zastępstwo, ponieważ musiała iść z dzieckiem do lekarza. Do sprzątnięcia był dom w bogatej dzielnicy, gdzie koleżanka sprząta w każdą środę.

Stylowe fototapety do sypialni – dobry pomysł?

fototapety do sypialniAkurat miałam tego dnia tylko zlecenie na sprzątanie jednego mieszkania, więc zgodziłam się, żeby jej pomóc. Dostałam od niej klucze i pojechałam. Na miejscu nigdy nikogo nie ma, kiedy koleżanka sprząta. Jak weszłam do kuchni od razu rzuciły mi się w oczy fototapety do kuchni, które wyglądały tak realistycznie, że na początku zastanawiałam się, czy to na pewno są fototapety 3d, czy jednak kuchnia wygląda nietypowo. Robiło wrażenie. Gdy podeszłam bliżej, żeby dotknąć fototapety na ścianę miałam pewność, że ściana jest gładka. Wyglądało jakby na ścianach były jakieś góry skalne! W życiu bym nie pomyślała, że takie fototapety na ścianę dają tak realistyczny widok. Bardzo mi się podobało w tym domu i sprzątanie rozpoczęłam od kuchni. Na koniec poszłam do sypialni i tutaj także doznałam niesamowitego zaskoczenia. W pokoju były wszędzie stylowe fototapety do sypialni, które przedstawiały gwieździste niebo nocą z półksiężycem ukrytym za chmurą. Miałam wrażenie jakbym była w niebie.

Ludzie mają naprawdę wyobraźnie, jestem pewna, że takie fototapety 3d, które są w tym domu były robione na zamówienie, ponieważ wzory są bardzo oryginalne. Pięknie jest w tym domu i mogłabym go sprzątać nawet codziennie. Człowiek rzadko ma okazję oglądać takie wyjątkowe domy.