You are currently viewing Stalowe kontenery z siatką

Stalowe kontenery z siatką

Akcesoria do sortowania przydają się wszędzie tam, gdzie zachodzi konieczność segregacji produktów. Może to być sklep internetowy, poczta czy hurtownia. Kontener siatkowy sprawdzi się jako alternatywa dla regałów czy półek podwieszanych. 

Wytrzymałe kontenery siatkowe na produkty

kontener siatkowyIch ogromnym atutem jest możliwość dopasowania do potrzeb zakładu pracy. Kontener siatkowy może być stabilnie zamocowany w jednym miejscu. Nie jest to jednak konieczność. Wiele osób ceni to rozwiązanie z uwagi kółka, które umożliwiają przemieszczenie konstrukcji w dowolne miejsce. Mechanizm posiada także blokadę, co uniemożliwia kontenerowi niekontrolowane przesunięcie się. Mechanizm ułatwia sprawne napełnianie i opróżnianie. Dzięki naczepom zamontowanym z boku, jest możliwość opróżnienia kontenera przez śmieciarkę czy wózek. Konstrukcja jest wykonana z wytrzymałej stali nierdzewnej. Warstwa ochronna została dodatkowo zabezpieczona poprzez ocynkowanie galwaniczne. Dzięki temu na powierzchni nie pojawi się korozja, która mogłaby osłabić całą konstrukcję. Powierzchnia nie zostanie ona również uszkodzona poprzez skrajne temperatury czy uderzenia. Oczko siatki może być dopasowane do wielkości produktów, które mają być w nim przechowywane. Mogą być wyposażone w specjalne stopki, co pozwoli na piętrowe układanie kontenerów na sobie. Pozwoli to na lepsze zagospodarowanie przestrzeni w miejscu pracy. Przednia ściana stalowej konstrukcji może być ruchoma np. opuszczana do połowy wysokości. Dzięki temu powstanie otwór, który uniemożliwi łatwe wrzucenie produktu do środka.

Wiele atutów wpływa na popularność składanych koszy magazynowych. Ich budowa umożliwia długoletnią eksploatację. Stalowy pojemnik na kółkach umożliwia szybki i bezpieczny transport towarów bez ryzyka ich wypadnięcia.