You are currently viewing Standy kartonowe jako ostatni element w sklepie blogera

Standy kartonowe jako ostatni element w sklepie blogera

Uwielbiam tę firmę kurierską. Zamawiasz i na drugi dzień masz zamawiany towar w sklepie. Ostatnio zamawiałem listwy cenowe, które przyjechały mi następnego dnia i mogłem spokojnie ruszyć z nimi do sklepu aby pouzupełniać puste półki.

Standy kartonowe odpowiednie do promocji

standy kartonoweMoja żona dzisiaj czyściła wszystkie stojaki reklamowe z kurzu, bo otrzymaliśmy chyba jakieś archiwalne z tyłu magazynu. Tak to pewnie było. W każdym razie, moje pracownice stojaki reklamowe uzupełniły o ulotki, prospekty, gazetki cenowe i inne katalogi produktów dla naszych potencjalnych klientów. Wszystko po odświeżeniu powinno wyglądać bardzo dobrze. Dlatego dbałem tak bardzo o szczegóły, że wymieniłem listwy cenowe na całkiem nowe. Czekam jeszcze na przyjazd asortymentu a wraz z nim będę miał nowe tanie standy kartonowe, aby móc premiowane produkty jeszcze bardzie wyeksponować. Niektóre standy kartowe będą stały już za samym wejściem do sklepu. Dam z siebie ponad sto procent, aby moi bliscy byli zadowoleni i dumni, że jestem w stanie w tak krótkim czasie dopilnować remontu sklepu. Stojaki reklamowe są naprawdę imponujące, ich wielkość i kształt z pewnością każdego skupią wokół siebie. Muszę tylko pilnować, żeby Mariola, moja pracownica, uzupełniała stojaki reklamowe, bo jak wszyscy wiedzą nie mogą być puste. Myślę, że wszystko jest już prawie gotowe do otwarcia. Oczywiście standy reklamowe i asortyment sam się magicznie w sklepie nie pojawi, ale jak mówiłem ta wspomniana firma kurierska jest wyśmienita i z pewnością szybko pojawi się pod moim adresem z samego rana.

O, mieliśmy mały kłopot w momencie jak listwy cenowe zaczęły się odklejać. Jednak bardzo szybko ogarnęliśmy w jaki sposób te listwy cenowe podklejać na progi półek. Ostatecznie jesteśmy gotowi na jutrzejszą dostawę, możemy otwierać.