You are currently viewing Taśmy tynkarskie koloru pomarańczowego

Taśmy tynkarskie koloru pomarańczowego

Malowanie powierzchni pokrytej chropowatym tynkiem z zasady nie jest łatwe. Właśnie dlatego warto przedsięwziąć wszystkie środki, które ułatwią nam to zadanie. Poza zakupem odpowiedniej farby, pędzli i wałków do malowania chropowatych powierzchni, powinniśmy się zaopatrzyć także w odpowiednią taśmę tynkarską.

Uniwersalne taśmy tynkarskie

uniwersalna taśma tynkarska pomarańczowaNa rynku mamy dostępnych kilka rodzajów taśm tynkarskich. Pojawia się tutaj pytanie jaką taśmę wybrać? Jeśli nie potrafimy konkretnie określić rodzaju taśmy, która będzie nam potrzebna, to najlepiej sprawdzi się uniwersalna taśma tynkarska pomarańczowa. Jest to taśma, która sprawdzi się w każdych warunkach i na każdej powierzchni. Jest ona odporna na szkodliwe działanie warunków atmosferycznych, dlatego idealnie nadaje się do stosowania jej zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków. Klej zastosowany podczas produkcji pomarańczowej taśmy tynkarskiej sprawia, że trzyma się ona bardzo mocno powierzchni zarówno gładkich jak lustro, jak i bardzo chropowatych. Uniwersalność tej taśmy jest naprawdę bardzo duża. Taśma sama w sobie jest odporna na uszkodzenia mechaniczne, dzięki temu możemy bez obaw o jej uszkodzenie używać różnych narzędzi. Taśma pozwala nam oddzielić od siebie powierzchnię, która ma zostać pomalowana, od tej która powinna zostać nietknięta. Taśmę możemy przerywać ręcznie, dzięki temu oklejenie całego pomieszczenia trwa bardzo krótko, co z kolei sprzyja to efektywności podczas pracy.

Do wyboru mamy taśmy w różnych rozmiarach, o różnej długości i szerokości. Ułatwia nam to znalezienie odpowiedniej taśmy do swoich potrzeb. Za jedną rolkę o szerokości pięciu centymetrów i długości dwudziestu pięciu metrów zapłacimy od dziesięciu do maksymalnie trzydziestu złotych. Zakupu możemy dokonać w każdym sklepie budowlanym.