You are currently viewing Wykończenia wnętrz – studia mojej córki

Wykończenia wnętrz – studia mojej córki

Moja córka jest na ostatnim roku studiów. Jestem z niej bardzo dumny. Jest moja jedyna córką i jest moim oczkiem w głowie. Ja z żoną mieszkam w miejscowości Kielce i zależało nam, żeby córka uczyła się na miejscu. Córka jednak miała inne plany.

Projekty wykończeń wnętrz mojej córki były pomysłowe

wykończenia wnętrzWyjechała do Warszawy. Warszawa bardzo jej się spodobała. Obawiałem się, ze jak będzie tam sama to nie będzie się uczyć. Było jednak zupełnie inaczej. Córka jest bardzo odpowiedzialna i nie zmarnowała swojej szansy. Bardzo dobrze się uczy i dostała już nawet propozycje pracy ze znanej firmy, której siedziba znajduje się w miejscowości Kraków. To dla niej ogromna szansa. Propozycja pojawiła się po konkursie, w którym córka wzięła udział. Musiała przygotować projekt mieszkania w nowoczesnym budynku. Apartament miał być urządzony w sposób nowoczesny ale przy tym funkcjonalny. W apartamencie miała zamieszkać rodzina z dziećmi. Solidne wykończenia wnętrz w Kielcach miały o uwzględniać. Córka poświęciła wiele czasu na ten projekt. Nie spodziewała się wygranej ale bardzo ją to ucieszyło. Projektowanie wnętrz zawsze było jej pasją, dlatego wybrała taki kierunek studiów. Nauka zawsze była dla niej ważna. Często z żoną mówiliśmy jej, ze dobrze wykształcenie to w dzisiejszych czasach podstawa. Córka projektowanie wnętrz traktowała na początku jako zabawę, ale po propozycji pracy wie, że to już poważna sprawa. Cieszę się, że córka będzie mogła robić coś co sprawia jej przyjemność a przy okazji dobrze zarabiać. Na razie przed nią egzaminy i obrona pracy. Po wszystkim znowu się zapakuje i pojedzie do Krakowa realizować swoje marzenia w projektowaniu. Projektowanie wnętrz to bardzo ciekawa branża.

Nie zdawałem sobie sprawy, że tyle osób korzysta z pomocy przy urządzaniu swoich wnętrz. Nam zawsze córka doradzała jak powinno wyglądać nasze mieszkanie.