You are currently viewing Wypożyczalnia aut z Tych

Wypożyczalnia aut z Tych

Mój szef w końcu dzisiaj do mnie przyszedł i powiedział, że zasłużyłem na awans. Szczerze mówiąc nie wiedziałem, że to nastąpi dzisiaj i w ogóle nie byłem na to przygotowany, ale przecież nie mogłem odmówić. Trochę też dziwnie, bo powiedział, że w ramach awansu mogę sobie wynająć prosto z wypożyczalni samochodów jakiś model, który mi się podoba i on za to będzie płacił. Taka opcja w sumie mi się bardzo dobrze podobała.

Wynajem samochodu od firm na rynku

wynajem samochodów tychyFirmy działajace na rynku posiadały wiele modeli samochodów i w sumie bardzo mi się to podobało, że szef miał takie podejście do mnie z tego względu, że nie będę musiał samodzielnie za to płacić. Z powodzeniem mogę powiedzieć, że nie zamierałem tutaj w ogóle oszczędzać budżetu mojego szefa z tego względu, że faktycznie dość długo na ten awans pracowałem i na pewno zamierzałem wybrać bardzo szybki, ale i elegancki model samochodu. Zadzwoniłem jeszcze w drodze do wypożyczalni do swojej żony, która nie mogła uwierzyć, że szef dał mi taką możliwość. W końcu będę miał swój samochód służbowy, na którym mi bardzo zależało. Jeśli zdecydowani jesteście na wynajem samochodów tychy są miejscowością, gdzie działa chyba jedna najbardziej znana wypożyczalnia samochodów. Ze swojej strony staram się oczywiście wybrać coś też funkcjonalnego, aby przydało mi się w pracy, ale nie oszukujmy się, chodzi przede wszystkim o bardzo komfortowy samochód dla rodziny.

Tak naprawdę trudno określić, którym samochodem będzie mi się najlepiej jeździć. Postanowiłem więc przejechać się dwoma modelami samochodów, aby przecież wybrać jakiś odpowiedni. W dzisiejszych czasach jednak mogę powiedzieć, że taka forma premiowania pracowników jest bardzo ciekawa i na pewno w przyszłości będę chciał zmienić auto na nowe.