You are currently viewing Zamówienie grawerowania obrączek ślubnych

Zamówienie grawerowania obrączek ślubnych

Ci z was co są już po ślubie, wiedzą jak to jest tuż przed datą ślubu. Ile trzeba wysiłku włożyć, by wszystko się udało, było przygotowane i tak dalej. Nam zostały praktycznie takie drobne elementy, jak zamówienie kwiatów.

Grawerowanie jest dość tanie

grawerowanieBył potrzebny także wybór smaku tortu oraz jaki ma mieć kształt oraz oczywiście jeszcze zostało nam kupienie obrączek ślubnych. Niby większość par kupuje je na samym początku przygotowań, ale my woleliśmy to zrobić na samym końcu, tak na spokojnie. Nasze obrączki muszą mieć coś napisane od wewnętrznej strony. Sami tego nie zrobimy, więc po zakupie musieliśmy je jeszcze oddać do jubilera, u którego grawerowanie jest dość tanie oraz musiał być to taki jubiler, który ma pewną rękę i nie zniszczy nam obrączek. Drogo one nas kosztowały. Swój ślub planujemy na wiosnę, ale tak tuż przed samym latem. Ślub ma odbyć się w starym krakowskim kościele. Znajduje się on na uboczu Krakowa, ale to nic. Kościół jest naprawdę bardzo ładny. Jubiler zapytał nas czy może mamy wybrany tekst na obrączki, czy też ma nam pomóc oraz powiedział, że pokarze nam typowe zapisy, jakie pary umieszczają na obrączkach. Mieliśmy swój własny tekst, który chcieliśmy aby był na naszych obrączkach. Chcieliśmy też aby wystawił nam na to jakiś dowód wykonania usługi, w razie jakiś reklamacji z naszej strony. Wiecie różnie to bywa. Muszę powiedzieć, że pieczątki jego firmy na tej fakturze były bardzo ładne, miały one taki niezwykły wzór. Widać, że sam pisał wzór do tych pieczątek. Grawerowanie trwało może jakieś dwa dni. Oddaliśmy obrączki w poniedziałek, a już w środę mogliśmy je odbierać. Napis był naprawdę ładnie wykonany.

Oboje nam się one podobały. Mam nadzieję, że to co napisaliśmy na obrączkach, że będzie to trwało wiecznie, każdy by tak chciał, prawda? Polecam, jeśli chodzi o grawerowanie firmę prografik.pl.