You are currently viewing Zamówienie zegarków damskich od nowego producenta

Zamówienie zegarków damskich od nowego producenta

Prowadziłem sklep od jakiegoś czasu i szło mi nawet całkiem nieźle. Nie mogłem na nic narzekać, ponieważ byłem stosunkowo nowy  na rynku. Sukcesywnie wprowadzałem do oferty nowe produkty i z czasem miałem dość duży wybór, a klienci to zdecydowanie lubili.

Sporo eleganckich zegarków w ofercie producenta

eleganckie zegarki damskiePrzyszedł czas, żeby w moim sklepie pojawiły się zegarki, o które już kilka razy klienci pytali. Nie zamawiałem nigdy wcześniej żadnych zegarków i dlatego musiałem znaleźć producenta, z którym mógłbym współpracować. Interesowały mnie przede wszystkim eleganckie zegarki damskie i producenta takich konkretnych poszukiwałem. Namiar udało mi się dość szybko znaleźć i dzięki temu w niedługim czasie mogłem wprowadzić do sprzedaży eleganckie zegarki. Do producenta wybrałem się osobiście zaraz po tym, jak zamknąłem w piątek sklep godzinę wcześniej. Producent w swojej ofercie posiadał spory wybór eleganckich zegarków damskich i miałem w czym wybierać. Na miejscu dokonałem zamówienia a zegarki gotowe miały być po dwóch dniach. We wtorek wybrałem się ponownie do producenta, żeby odebrać zamówione przed weekendem zegarki. Były to dobrej jakości zegarki, za które zapłaciłem dość mało, ale zamierzałem narzucić marżę, ponieważ przecież na sprzedaży musiałem coś zarobić. Kiedy w gablocie pojawiły się zegarki, to dużo klientów się nimi interesowało i nie były to tylko kobiety. Jeden pan kupił taki zegarek dla swojej żony z okazji rocznicy ślubu. Wybrał bardzo elegancki zegarek.

Warto było wprowadzić do oferty zegarki, ponieważ sprzedawały się tak dobrze, jak to zakładałem. Mnie ta sytuacja cieszyła, gdyż konkurencję miałem sporą, ale z uwagi na dobrej jakości asortyment, radziłem sobie świetnie. Mogłem więc być spokojny o swoją przyszłość.