You are currently viewing Zatrudniam się jako przedstawiciel w firmie z ekogroszkiem

Zatrudniam się jako przedstawiciel w firmie z ekogroszkiem

Poszukuję pracy. Jestem przedstawiciele handlowym. Firma nie chce mi dać lepszych warunków więc postanowiłam poszukać lepszego zajęcia. Szczecin to spore miasto i z tego co zdążyłam zauważyć bardzo wiele firm poszukuje przedstawicieli handlowych.

Ekogroszek najlepszy na rynku

ekogroszekDla mnie nie ma znaczenia jaka będzie branża. Ja jestem wygadana i mogę sprzedawać wszystko. W gazecie lokalnej zobaczyłam ogłoszenie do firmy, która zajmuje się dystrybucją węgla. Skład opału działa na naszym rynku już piętnaście lat. Jest bardzo znany, ceniony i zapewnia tani węgiel. Sprawdziłam w internecie ma bardzo dobre opinie. Węgiel, który sprzedają swoim klientom jest najwyższej jakości. Towar jest dostarczany przez kierowców. Klienci załatwiają formalności w siedzibie a kierowcy tworzą materiały według ustalonych z klientem godzin i na określony adres. Węgiel w workach można była także zamawiać przez internet. Miałam wstępne rozeznanie o firmie. Wiedziałam także, że sprzedają wysokokaloryczny ekogroszek ze szczecina. To podobno najlepsze materiały na obecnym rynku. Firma szukała przedstawiciela do sprzedaży pieców a także materiałów, które są potrzebne do ogrzewania. O piecach nie wiedziałam nic. Węgiel i pozostałe materiały takie jak ekogroszek były mi bardziej znane. Postanowiłam złożyć swoje dokumenty. Wiedziałam, że moim plusem jest duże doświadczenie. Jako przedstawiciel pracuję już dwadzieścia lat. Mam czynne prawo jazdy. Posiadam także swój samochód jeśli byłaby taka potrzeba. Wczoraj byłam na rozmowie o pracę. Okazało się, że przełożony był mną zachwycony bo już dzisiaj do mnie dzwonili. Udało mi się wynegocjować dobre warunki.

Dostane także samochód służbowy i laptop. Skład opału będzie moim nowym pracodawcą. Jutro mam szkolenie. Ciesze się, że mam możliwość rozwoju i podjęcia nowej pracy.